Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

Ne zamerite ukoliko me sećanje vara, ali čini mi se da su na prvoj košarkaškoj klinici u BG gostovali Del Haris i, verujem, Don Nelson. Prvo jebeno pitanje koje je neki novinarski maloumnik postavio bilo je tipa: "Koga ćete vi da učite odbrani kad se zna da je evropska odbrana superiorna u odnosu na NBA?". Čulo se nekoliko "O jebote!" iz pozadine, a Harisu je, pošto sam sedeo u prvom redu, bio smešan moj facepalm.Neka Vas zato ne čudi bilo šta što izađe u našim novinama, na netu. Uostalom, kao da ne znate ko sve piše, komentariše.

Link to comment
Neka Vas zato ne čudi bilo šta što izađe u našim novinama, na netu. Uostalom, kao da ne znate ko sve piše, komentariše.
sto puta sam vec pisao, ali evo josh jednom - sadashnji glavni i odgovorni urednik zurnala je napisao da je partizan dao najvishe igracha u nba posle north caroline. mislim da to dovoljno govori o tome koliko 99% novinara ovde nema predstavu o bilo chemu shto se deshava u americi.
Link to comment
Ne zamerite ukoliko me sećanje vara, ali čini mi se da su na prvoj košarkaškoj klinici u BG gostovali Del Haris i, verujem, Don Nelson. Prvo jebeno pitanje koje je neki novinarski maloumnik postavio bilo je tipa: "Koga ćete vi da učite odbrani kad se zna da je evropska odbrana superiorna u odnosu na NBA?". Čulo se nekoliko "O jebote!" iz pozadine, a Harisu je, pošto sam sedeo u prvom redu, bio smešan moj facepalm.Neka Vas zato ne čudi bilo šta što izađe u našim novinama, na netu. Uostalom, kao da ne znate ko sve piše, komentariše.
:lol: Kakav car.
Link to comment
sto puta sam vec pisao, ali evo josh jednom - sadashnji glavni i odgovorni urednik zurnala je napisao da je partizan dao najvishe igracha u nba posle north caroline. mislim da to dovoljno govori o tome koliko 99% novinara ovde nema predstavu o bilo chemu shto se deshava u americi.
Kad sam se patkometrisao sa likovima u gimnaziji uvek sam ovo koristio kao argument. :lol:
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Boza ne ostaje duzan...

OŠTRA POLEMIKAMaljković: Divac je lažov i prevarantRašu Nesterovića i Vladu Divca su u kampu NBA u Ljubljani pitali što misle o odluci košarkaškog Saveza Slovenije da na mjesto izbornika postavi Božu Malkjovića.Nesterović je rekao da je to najbolji izbor za Sloveniju, dok je Divac izjavio:- Za Sloveniju bi bilo najbolje da je ostao Jure Zdovc, pogriješili su izborom Maljkovića.Na odgovor Maljkovića nije se trebalo dugo čekati:- Od Divca sam to mogao očekivati, on je prevarant i lažov koji ne poznaje činjenično stanje. Novinar koji je intervjuirao Divca nije imao obzira prema njemu, jer to je bilo u 12, a gospodin se inače budi u tri poslije podne, pa je valjda buncao. S likom i djelom Divca pozabavit ću se nakon EP-a - oštro je Divcu odgovorio Maljković u intervjuu za Sportske novosti.
Malo potpunija izjava VD:
- Nisam pratio puno vašu reprezentaciju, ali znam iz nekog prethodnog perioda da ste imali određeni uspeh. Sada imate totalno novog trenera. Smatram da je Jure Zdovc, vaš stari selektor, mogao tu reprezentaciju da dovede i do boljeg rezultata. Da ponovim, ne znam puno o vašoj reprezentaciji, ali smatram da ste pogrešili što ste promenili Zdovca. Po meni je on najbolji slovenački trener.
Edit: Vidim da je Filipenko vec obradio ovu vest na odgovarajucem PDF-u. Edited by Wyatt Earp
Link to comment
  • 4 weeks later...

Veceras Argentina i Brazil igraju u finalu prvenstva Amerike i kvalifikovali su se za OI.OI 2012:Velika Britanija - domacinUSA - svjetski prvaciTunis - prvak Afrike Australija - prvak Okeanije (igrali samo seriju na 2 dobijene protiv NZ, dobili 2-0)ArgentinaBrazilPreostalih 6 mjesta ce zauzeti finalisti EP, prvak Azije i najbolja 3 tima na kvalifikacionom turniru koji se igra u julu sledece godine. Na njega su se plasirali:Angola, Nigerija - drugi i treci u AfriciPortoriko, Dom. Republika, Venecuela - treci, cetvrti i peti u AmericiNovi Zeland - drugi u Okeaniji- dva tima iz Azije- 4 tima iz Evrope

Link to comment

Prvenstvo Azije je fantasticno.Uzbekistan je za 5 ipo minuta u prvoj cetvrtini dao 27 poena od cega su dali jednu trojku, jednu dvojku (iz ukupno po jednog pokusaja) i 22 bacanja posto je njihov vrli protivnik napravio 20 (DVADESET) faulova za tih 5 ipo minuta :Hail::isuse: :lol:edit:Izgleda je prekinuto jer Katar nije imao dovoljno igraca da zavrsi utakmicu. Ovo nikad nisam vidio.edit: Zvanicna vijest

Edited by Feindouno
Link to comment

Radi se o tome da je Katar dosao sa samo 7 igraca jer nisu dobili dozvolu FIBA-e za ostalih 5, svi naturalizovani, izmedju ostalog i onaj Targuy Ngombo koji je draftovan ove godine.Nakon toga su se naljutili i odlucili da ovako iskazu svoj protest. Gadljivo.Upravo gledam prenos i opet to rade.

Link to comment

Inace.. Dzo Vukosavljevic je danas odigrao prijateljsku tekmu za KK Svilajnac, koji se priprema za takmicenje u I srpskoj ligi. Igrali su protiv Palanke.. Dzo izgleda jako fit, izgubio je jos par kilograma :)

Link to comment

^^Borili su se danas nicim izazvani protiv Kineskog Tajpeja, izgubili 16 razlike ali su odigrali citavu utakmicu sa petoricom od kojih jedan izgleda nije igrao svih 40 min.kutija rezultatPretpostavljam da su im se iz FIBA najebali mile majke nakon ove 2 blamaze u prvim kolima i zaprijetili dozivotnom suspenzijom ako se ne dozovu pameti. I igraci su se danas izvinjavali.U ponedeljak igraju za plasman 13-16 protiv Indije koja je povela onog klinca od 15 godina i 210 ali je prejadna ekipa. To Katar moze da dobije i sa petoricom.Meni ih nije zao jer je to jedna skroz vjestacka reprezentacija. U svim sportovima kupuju igrace iz Afrike i siromasnijih zemalja Azije i pokusavaju da postanu konkurentni preko noci. Nadam se da ce i buduci takvi pokusaji biti sankcionisani.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...