Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Bilo bi kul da se nađe mesta za Mitra ponekad na tim velikim takmičenjima. Prošle godine je bilo idealno, ali jebena povreda. Vodio bih ga pre Smajlija ako pričamo isključivo o kvalitetu igrača

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Bilo bi kul da se nađe mesta za Mitra ponekad na tim velikim takmičenjima. Prošle godine je bilo idealno, ali jebena povreda. Vodio bih ga pre Smajlija ako pričamo isključivo o kvalitetu igrača

Kari izuzetno ceni doprinos u kvalama. Već ova dva meča nagoveštavaju ko će biti vođe second unita pod košem(zaista imam osećaj da Milutinov neće igrati).

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Mislim da je baba govorio da će ubuduće morati da odvaja leto na oporavak.

Jeste, zato i nije igrao letos, nije bio akutno povređen. I Pešić i on su rekli isto - leti ne može ali prozore može. Možda se i predomslio ako mu je matori garantovao mesto u 12.

Link to comment
19 minutes ago, kralj said:

Mislim da je baba govorio da će ubuduće morati da odvaja leto na oporavak.

Ne bih ja verovao nekome ko je izabrao da igra za Zvezdu.

 

@Heaviside brži. Hvala brate.

 

Edited by Milošica
Link to comment

Nije šala, mislim da sve ide ka tome.

Igračima do 21 godine fale utakmice i čak iako igraju u seniorskim ekipama fali im protagonizma, tako da mogu iznesu tih dodatnih desetak utakmica godišnje u reprezentaciji.

Link to comment
Just now, booyaka said:

Nije šala, mislim da sve ide ka tome.

Igračima do 21 godine fale utakmice i čak iako igraju u seniorskim ekipama fali im protagonizma, tako da mogu iznesu tih dodatnih desetak utakmica godišnje u reprezentaciji.

Osim što se profesionalni sport igra za pare i gledanost, a niko živ ne bi gledao U21 OI ili SP tako da bukvalno ništa ne ide  ka tome.

  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, booyaka said:

Kakve pare imaju igrači koji igraju u reprezentaciji?

Ne oni, nego TV, internet, marketing, karte. Otprilike bi odnos u zaradi i gledanosti kao između SP u fudbalu i OI turnira u fudbalu. Ako ne i gori.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...