Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Kakav sam Pho pojeo! Oriđiđi kao u Vijetnamu, a u sred Budimpešte. Oriental Soup Shop se zove mesto, blizu Arpad mosta sa peštanske strane.

 

Na meniju desetak supa, još toliko drugih azijskih jela (rolnice, nudle, dim sum), hipsteraj ambijent, razumne cene, jedva mesto našli.

 

Velika činija, vrhunska supa, puno nudli, meso biraš - hoceš od rozbratne ili od kolenice, sa strane gomila korijandera, klice, lajm, dobar čili, pristojan fiš sos... Malo šta toliko volim da pojedem kao dobar pho. 

Link to comment
2 hours ago, banatjanin said:

Kakav sam Pho pojeo! Oriđiđi kao u Vijetnamu, a u sred Budimpešte. Oriental Soup Shop se zove mesto, blizu Arpad mosta sa peštanske strane.

 

Na meniju desetak supa, još toliko drugih azijskih jela (rolnice, nudle, dim sum), hipsteraj ambijent, razumne cene, jedva mesto našli.

 

Velika činija, vrhunska supa, puno nudli, meso biraš - hoceš od rozbratne ili od kolenice, sa strane gomila korijandera, klice, lajm, dobar čili, pristojan fiš sos... Malo šta toliko volim da pojedem kao dobar pho. 

huh, seksi.

18 minutes ago, darling said:

pire od brokolija. potpuno nova dimenzija od brokolija. mislim da sam se zaljubila :D

 

not seksi, huh.

Link to comment

a da je izabrao mene, valjali bismo se u maku, uvijali bismo se jedno oko drugog kao strudle i lizali bismo fil jednom drugom s dlakavih tela. eh, neka mu te, doruckujte mak u krevetu :D

 

pire od brokolija, drugi dan. 

 

 

 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...