Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2 minutes ago, pbg12345 said:

i nju i dok sam razmisljao zasto je tolika sinulo mi ovo za podelu bodova, pa evo iskoristio i to da vojvodina i rad nece dozvoliti da im "propadnu bodovi"

pa jos vezao te dve...

:fantom:

 

 

nemojte posle da vam nisam predlozio sta da se igra :D

 

Bravo! Dzabe meni, kad kasno janko na Kosovo stize. :D

Edited by Nesh
Link to comment

A lomio sam se da li na felacio ili Atletko, i odigram Arsenal. A oba ova dadose odmah :mad: 

 

edit. iskuko sam da ga da i Arsenal :D Mnogo su suplji ovi Rusi, ide ovo u 5:1

Edited by Timmy
Link to comment

I jos 2, bravo bravo. Pa nek oni opet daju ovolike kvote :D

 

 

edit. pih, udje sve u 35om. Skratise mi ugodjaj pracenja :(

Edited by Timmy
Link to comment

Colo Colo i River plata, domacin golovi: u oba, 3+ i 4+. Maxbet odskocio (kod njih je na online 6 kvota na river4+ a u kladionici cak 6.9. Celih 15% razlika. I dalje se svaki dan cudim tome.)

 

Kvote na Colo Colo 2.45, 3.15 i 7, 25, a na River za nijansu nize. Singlovi i sitni dublove sa 3+ i 4+, kvote 9.5 i 50.

Link to comment

Mocart je sinoc napravio gresku sa kasnim pocetkom meca u Montereju. Nije mnogo, deset minuta, ali taman za dobar value. Pratite ova dva WTA turnira ako ste uvece pored kompa i imate nesto na racunu, mozda se ovajdite :D

Link to comment

Verovatno zato sto su regularno primili opkladu. A mozda niko iznutra nije ni prijavio, posto je u pitanju ozbiljna greska. Nisu ostale kladionice lude sto ne pomeraju vreme tenisa unapred.

Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 2/4. Kod meceva EL sam se izglupirao, trebao sam jednostavno singlirati Lazio (Arsenal mi nije delovao privlacno); mada su Leipzig i Marseille, odigrali neocekivano glup mec. MLB jos uvek stagnantno. Washington je izgubio home opener, cudna stvar. Colorado jedva dobija, u zavrsnom inigu. Yankees nemusti u ofanzivi, u porazu protiv Oriolesa. Cubsi lagana pobeda. Jaca grupa 1/4, mora bolje od toga sigurno; da biram parove slucajno, vise bih pogodio.

 

 

Fudbal

 

St. Etienne-PSG 2+

Guabira-U. Sucre 2+

Ajax II-NEC 2+

 

Kvota 1.43.

Sklepah jednu kombinaciju i danas, mozda i preterano oprezno.

Slabija grupa.

 

Hokej + fudbal, SKA St. Petersburg w1, Herning w1, Eisbaren w1, Munchen w1, Vaxjo w1, Volendam 2+, AZ II 2+, PSV II 2+, Utrecht II 2P1+, Eindhoven 2P1+. Kvota 5.73.

 

 

MLB

 

Cleveland-Kansas 1 (Carrasco-Duffy)

 

NY Yankees-Baltimore 1 (CC Sabathia-Gausman)

 

Houston-San Diego 1 (McCullers Jr.-Perdomo)

 

Milwaukee-Chicago Cubs 2 (Woodruff-Hendricks)

 

LA Angels-Oakland >9.5 (Bridwell-Gossett)

 

Kvote, 1.40, 1.55, 1.30, 1.67, 2.05.

Carrasco je 9-6, 3.58 ERA, na 22 nastupa protiv Royalsa. Pocetak, 5+ ininga, 4 strajkauta, 5 dopustenih runs, u pobedi. Duffy je 2-6 protiv Indiansa; prosle sezone, 0-3, 4.60 ERA, na 3 starta. Start, 4 ininga, 5 primljenih poena, 5 Ks, uz 2 walks i 3HRs. Timski trend, Cleveland 2-4, Kansas 1-3.

Sabathia je 19-10, 3.56 ERA, na 41 nastupu protiv ekipe sa Camden Yards. Prosle sezone je bio nesto losiji od svog proseka, uz 15 dopustenih poena, na 3 starta (17 ininga). Nakon prvog starta, 5 ininga, 4 strajkauta, 2 primljena poena (jedan njegov), bez odluke. Gausman je 7-5, 3.53 ERA, protiv Yankeesa. Los na gostovanju u New Yorku, prethodne sezone, 12 primljenih poena i 8 walks, na 9+ ininga i 2 starta. Krenuo sa, 4 ininga i dopustenih runs, uz 5Ks, 2 walks i 3 Hrs, u porazu od Twinsa. Bilans ekipa, NY Yankees 4-3, Baltimore 2-5. Serija 0-1.

McCullers nije nastupao protiv Padresa. Imao je odlican sezonski debi, 5+ ininga, 10 strajkauta, 2 primljena poena, walk. Perdomo takodje nema iskustva, protiv vecerasnjeg rivala. Krenuo sa, 4 ininga, 5 primljenih poena, 7 Ks, 4 walks, u porazu od Brewersa. Otvaranje sezone, Houston 6-1, San Diego 1-6.

Woodruff je zavrsio bez odluke, na jedinom  startu protiv Cubsa, 4 primljena poena, tokom 5 ininga, bez odluke. Ove sezone je imao dva nastupa iz bullpena, pri cemu je na oba, dopustio po run. Hendricks je 6-4, 2.77 ERA, na 15 startova protiv Brewersa; na Miller Parku, 4-1, 2.31 ERA, 8 nastupa. Kvalitetno otvaranje tekuce sezone, 6 ininga, jedan dopusten poen, 5 strajkauta, 3 walks, bez odluke. Dosadasnju timski ucinak, Milwaukee 4-3, Chicago Cubs 3-3. Serija 0-1.

Bridwell je nalupan na dva proslosezonska starta protiv Oaklanda (oba bez odluke), 13 primljenih poena, na 6 ininga. Dobio je sansu danas, nakon sto je Shoemaker zavrsio na listi povredjenih. Gossett je porazen na jedinom startu protiv Angelsa, sezonu ranije, mada je nastup bio dobar (3 primljena poena-dva njemu pripisana, na 6+ ininga, uz 6 strjkauta). Pre pet dana je imao novo suceljavanje sa njima, 4 ininga, 4 primljena poena, u porazu. Over/under trend, LA Angels 4/7, Oakland 3/7. Sezonska serija, 3 plusa i jedan minus.

Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Colorado 1, Pittsburgh H1(+2.5), San Francisco H1(+2.5). Kvota 3.04.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...