Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1 hour ago, Timmy said:

City ce se usrati u Liverpul. Naplatiti na igrama po izboru :fantom:

 

Sad gledam, City nije dobio u Liverpulu celih 15 godina, pa se malo kolebam.. al ipak cu igrati City daje 2+ po 2, u oba po 3, 3 po 4.3, prvo 1+ i 2 po 1.9 i 6. Dobre su to kvote. Pa nek bude opet 4:3 nimalo se necu buniti, naprotiv i navijacku cu biti zadovoljan. Smrdljic je City. Al jak ko crna zemlja.

Link to comment

Auh, porodi mi Gremio treci gol... koliko su sansi imali.. 

 

edit. odmah i cetvrti. Izvukoh sranje od jebenog sitija

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 2/5, Barsa je dosla 5+. CL idealno (ponovo), dok je Libertadores tiket, zakazao ovoga puta (Boca je promasila penal za 2-0; nije mi jasna ta manija promasenih penala, za nesto sto vazi za zicer situaciju za pogodak). MLB je mogao bolje. Odbrana je prodala Scherzera, odmah na startu utakmice; Yankees rutinski; Houston tesno; Kluber odlican, no napad Indiansa i dalje trokira (nadam se da ce proraditi za vikend, kod kuce); Hernandez se raspao protiv Giantsa, na mecu gde nisam ocekivao preko 5 poena. Uvece sam cekao tri tiketa, jedan dovoljan za plus i nista nije doslo, pa zavrsih blizu nule. Srecom te prekjuce prodjoh dobro, pa se ne nerviram.

Danas dosta tezi parovi za procenu, te prepolovih uloge.

 

 

Fudbal

 

Leipzig-Marseille 2+

Lazio-Salzburg 2+

 

Colo Colo-Delfin 2+

River Plate-Santa Fe 2+

Bolivar-Atl. Nacional 2+

 

Kvote, 1.50, 2.33.

Oko Libertadoresa nisam imao dileme, no EL je uvek teska za procenu. Na kraju odigrah najocigledniju kombinaciju.

Dabl je na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Washington-NY Mets 1 (Strasburg-Jacob deGrom)

 

San Diego-Colorado 2 (Lucchesi-Tyler Anderson)

 

NY Yankees-Baltimore 1 (Tanaka-Cashner)

 

Milwaukee-Chicago Cubs 2 (Suter-Lester)

 

Kvote, 1.65, 1.95, 1.40, 1.72.

Strasburg je 8-4, 2.64 ERA, protiv Metsa. Pocetak sezone, 6+ ininga, 7 strajkauta, uz 3 primljena poena (jedan njemu pripisan). DeGrom ima 2.77 ERA, na 12 startova protiv Nationalsa; odnosno 4-1, na 6 nastupa u Washingtonu. Sezonski debi, 5+ ininga, 7 Ks, 1 dopusten run, uz pobedu. Timski trend, Washington 4-2, NY Mets 4-1. Home Opener Nationalsa.

Lucchesi je dobio sansu u rotaciji, nakon povrede Lameta. Na MLB debiju, 4+ ininga, 1 strajkaut, 3 primljena poena. Anderson je 1-1, 2.00 ERA, na 3 starta protiv Padresa. Los start, 2+ ininga, 7 primljenih poena, 4 walks, 3Ks; bez odluke. Domacin ce bar nedelju dana biti bez Myersa, najboljeg udaraca, te ne vidim, ko tu moze produkovati poene. Colorado ima opasan lineup i trebao bi da ovo rutinski resi u svoju korist. San Diego 1-5, Colorado 3-3. Serija, 2-1 za Colorado.

Tanaka je zabelezio pobedu na gostovanji Oriolesima, proslog septembra, uz dva pustena poena. Kod kuce je bio dominantan, prethodne godine, 9-5, 3.22 ERA, na 15 startova. Nakon prvog starta, 6 ininga, 8 strajkauta, 1 primljen poen. Cashner ima 1.80 ERA, na 3 starta protiv Yankeesa, no nijedan nastup nije bio na Yankee Stadiumu. Pocetak, 5 ininga, 5 Ks, 5 dopustenih runs (4 njemu pripisana). Ucinak ekipa, NY Yankees 4-2, Baltimore 1-5.

Suter je 1-0, 3.14 ERA, na 6 nastupa protiv Cubsa. Tekuca sezona, pobeda, 5 ininga, 4 strajkauta, 3 primljena poena. Lester je 3-2, 2.77 ERA, na 6 startova protiv Brewersa. Do sada, 3+ ininga, 4 dopustena poena (3 njegova), 3 walks, 2 Ks, bez odluke. Cubsi su vezali dva meca, na kojima su ostali na nuli, pa je vreme da napad nesto i uradi. Start sezone, Milwaukee 4-2, Chicago Cubs 2-3.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Washington PIX, Philadelphia PIX, Oakland PIX, Colorado >7.5, Detroit >8.5. Kvota 17.36.

 

Prosle godine je april bio prilicno los (ni ovaj pocetak me nije odusevio), no onda su usledila dva meseca, sa preko 70% prolaznosti. Nadam se da ce i sada uleteti period, kada ce dolaziti skoro sve.

Link to comment

Ja sam igrao Boka daje u oba i 3+. Sutnuo lik taj penal svom snagom i preko gola ode. Igrali su ko picke posle toga, branili 1:0 protov nejakog protivnika kod kuce. I na kraju veliko radovanje... ne razumem stvarno. 

 

Ne moze se Argentinac pogoditi nikako

Link to comment

Ma desava se. Sinoc mi Washington onako gubi; 3-run HR, na 2 auta, u prvom iningu, nakon greske kod rutinske akcije (jos i Scherzer na moundu). 

Setio sam se odmah lokalnog JSL fudbalskog sudije, koji kada mu predlozim MLB dabl, a vidi da ima neka 2, obicno preskace taj par.:laugh:

Link to comment

vojvodina rad trenutno 1:1, 75 minut, sumnjam da ce ostati tako, posto prvi imaju 41 drugi 21 bod i ako odigraju nereseno ni jedni ni drugi posle podele nece dobiti nista

kvota da pada treci gol trenutno 1,85

Link to comment
Just now, Nesh said:

Jel si iskoristio  onu kvotu 8? ja tek sad stigoh, odigrao bih.

i nju i dok sam razmisljao zasto je tolika sinulo mi ovo za podelu bodova, pa evo iskoristio i to da vojvodina i rad nece dozvoliti da im "propadnu bodovi"

pa jos vezao te dve...

:fantom:

 

 

nemojte posle da vam nisam predlozio sta da se igra :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...