Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 6/8 (racunajuci tiket od subote, sa odlozenom utakmicom), NHL 0/1, Brondby je dosao 5+ i 6+. Morao je na fudbalu pasti neki skroz siguran par, Ajax 0-0. Proslo je dosta toga, PSG, Man City, Brondby, 2+ kombinacija. NHL fiks retko prolazi, ponovo je tim koji moze samo da tankuje, glatko dobio sinoc (i to Boston, koji je u odlicnoj formi). Mrljav vikend. Kazem mrljav, posto sam se nekako pokrivao ili svodio stvari u prihvatljiv opseg.

Minimalna uplata danas.

 

 

Fudbal

 

Utrecht II-Ajax II 3+

AZ II-PSV II 2+

Dortmund-Augsburger 2+

 

Kvota 1.58.

Previse je bila niska kvota na Ajax II da bih odigrao singl, te spojih 3 para. 

 

 

NHL

 

Tampa-Toronto 5+

 

Kvota 1.33.

5+ trend, Tampa 10/10, Toronto 8/10.

 

 

NBA

 

New York-Golden State H2(-8.5)

 

Utah-Houston >206.5

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Golden State protiv nekompletnih domacina, sve osim 20+ je iznenadjenje (jedino ako ponovo ne bude neka opustencija, mada opet). Niska granica na Rocketsima, a domacin je u izuzetnoj formi.

Link to comment

Za nocas jos jedna potencijalno interesantna utakmica za ljubitelje ikseva i prekida serija: LA - Vegas.

Da ne detaljisem mnogo, Kingsi 13 utakmica bez neresene, forma promenljiva, cas pobedjuju, cas gube, dva poraza zaredom (oba kod kuce - Edmonton i Dallas). Vegas 11 utakmica bez neresene, u boljoj formi, trebalo bi da su blagi favoriti (kvote u Maxbetu: 2.45 3.80 2.45), al realno, ni troznak ne bi pomogao. :D

Od ostalih utakmica, probacu sigurno 2 na Philu (kvota 2.30, za 2&over 4.5 3.30), ostalo razmatram dalje.

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Mocart se zajebao kod meca Gibs-Vihlijanceva, pisalo da pocinje u pola 9, a zapravo pocelo 15 minuta ranije. Bas me zanima da li ce racunati kvotu 1 ili sta ce da rade. Ovo je bas veliki kiks za takvu kladionicu.

Edited by Malvo
Link to comment

Pa dobro, u tenisu je 15m relativno. Samo sto se ulazi u live betting, automatski?

Nikad video challenger sa vise zvucnijih imena (osim onaj drugu nedelju Wimbldona). Ustvari nikad video challenger Wta [emoji51]

Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

Pa dobro, u tenisu je 15m relativno. Samo sto se ulazi u live betting, automatski?

 

Pa i nije bas, mislim mozes da odigras nesto oko prvog seta. Bilo je celih dvadeset minuta kasnjenja, i nije uslo u lajv, bio sam spojio sa kasnijim mecom. Isti slucaj sa Golubic-Vafan. Ta dva meca pocela u 20:10, oni ih namestili na 20:30.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 1/2. Fudbal je dosao prilicno dobro, no nisam imao hrabrosti, za neku siru igru. NHL lagano. NBA naravno nije mogao doci kompletno; Golden State je prelomio mec u trecoj cetvrtini, dok je na Rocketsima bila revija promasaja (sto ce reci smor). Ponadah se da ce kombo proci, no nista od toga i dalje.

I dalje minimalna uplata.

 

 

Fudbal

 

Espanyol-Real Madrid 2+

Girona-Celta 2+

 

Colo Colo-Atl. Nacional 2+

Tigres-Herediano 2+

Tijuana-Motagua 2+

 

Kvote, 1.46, 2.00.

Opreznija varijanta danas. Real gostuje metiljavom protivniku; drugi par pokazuje pad kvote na golove, mada ja ne volim te prosecne timove, zato i 2+. Colo Colo ima zanimljiv mec u Libertadoresu; pitanje je koliko ce Tigres i Tijuana zapinjati (cesto odigraju koliko im treba), a ja ne umem da procenim, ko je tu verovatniji za goleadu.

 

 

NHL

 

Dallas-Calgary 5+

 

Pittsburgh-New Jersey 5+

Washington-Ottawa 5+

 

Kvote, 1.38, 1.78.

5+ trend, Dallas 6/10, Calgary 9/10, Pittsburgh 8/10, New Jersey 7/10, Washington 10/10, Ottawa 8/10.

Link to comment
 
Pa i nije bas, mislim mozes da odigras nesto oko prvog seta. Bilo je celih dvadeset minuta kasnjenja, i nije uslo u lajv, bio sam spojio sa kasnijim mecom. Isti slucaj sa Golubic-Vafan. Ta dva meca pocela u 20:10, oni ih namestili na 20:30.
To je mozda neka interna muljavina... ocekujem da se kladionice baziraju na neki drugi (oficijelni) livescore ali kod tenisa je vreme promenjivo. isto sam se interesovao oko toga, ima da se odigra interesantnih stvari oko tenisa i u live i ovako. kad se odluci ko ce da servira prvi moze se pogoditi lakse rezultat prvog seta npr. a tu su kvote pristojne...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...