Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Real je nekako dao jedan, no Bayern se ispromasivao zestoko. Ne kapiram da iz onakvih sansi, ne mozes da das bar dva gola. Odmah u startu nista od kombo tiketa, no to se desava cele nedelje. 

Ne znam sta se desava sa ovim fudbalom; prosla godina, izuzetno neefikasna, a ni ova nije bolja.

Ne vrede mi hokej i MLB, kada ovo dolazi ocajno.

Link to comment

Barsa i Guabira donese bonuse, no od glavnih stvari nista za sada (dva pada). Tu je i ovaj gde je Basel odlozen (prosao u sustini).

Ja generalno igram male kvote i nije mi jasno sto ne singlirah Barsu i Real. Navlacite me da pravim vecu kvotu, a za to sam dunster (desava se da kombo tiket, ne prodje i po dvadesetak dana).:D

Sutra PSG u singlu (3+ naravno), a ostalo cu vec razmotriti. Bar je izbor slabiji, pa valjda i nece biti toliko dileme.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/4 (na jednom je odlozen Basel, pa cu ga racunati, kada ga proknjize), hokej 2/3, Guabira je dosla 5+ i 6+, Barsa 6+ i 7+. Na fudbalu sam se izglupirao. Trebao sam jednostavno odigrati Barsu i Real u singlu, u jacoj grupi. Bayern neverovatnih 0-0; Young Boys kilavih 1-0; Bolivia savrseno; na 2+ tiketu, je odlozen Basel, pa je ostala kvota oko 1.48; Catolica samo 1-0, a i to pred kraj. Hokej prilicno dobro. Washington dobija rutinski; Dallas i Pittsburgh lagani overi; Islandersi neocekivano zakazase. Cinilo se da je na ZOI pad neizbezan, no usledila je goleada u zavrsnici meca. Izvukoh se na kraju, nakon loseg otvaranja (zahvaljujuci bonus tiketima).

Isti nivo uplate kao juce.

 

 

Fudbal

 

PSG-Marseille 3+

 

Ajax-Den Haag 3+

 

Brondby-Helsingborg 3+

 

Standard-Club Brugge 3+

 

Valencia-Real Sociedad 3+

 

Man City-Arsenal 3+

 

Spartak-Zvezda 2+

Partizan-Zemun 2+

Feyenoord-PSV 2+

Portimonense-Porto 2+

 

Kvote, 1.31, 1.30, 1.37, 1.79, 1.49, 1.47, 2.18.

Uglavnom uobicajene stvari, uz nadam se bolji ishod, u odnosu na prethodni dan.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Izgleda da je ovaj vikend baksuzan za fudbal, Ajax 0-0, na poluvremenu

 

Prateci tiket, Ajax 2P1+, Tottenham 2P1+, Zvezda 2P1+, PSV 2P1+, Celtic 2P1+, Nice 2P1+, Partizan 2P1+, Man Utd 2P1+, Leverkusen 2P1+, Lazio 2P1+, Sampdoria 2P1+, Brondby 2P1+, A. Bilbao 2P1+, Salzburg 2P1+, Besiktas 2P1+, Man City 2P1+, Club Brugge 2P1+, Valencia 2P1+, PSG 2P1+. Kvota 29.93.

 

 

NHL

 

Buffalo-Boston w2

 

Kvota 1.50.

Fiks trend, Buffalo 4-6 (3, 4), Boston 7-3 (6, 3). Bruinsi nakon dobre serije, imaju realne sanse za vrh divizije, pa probah fiks na njih.

Jaca grupa.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Za ljubitelje ikseva i prekida serija mogla bi biti interesantna utakmica NY Rangers - Detroit.

Kvote: 2.20 3.90 2.70 (Maxbet).

Rangersi imaju niz od 21 utakmice bez neresene (5 0 16). Kod kuce imaju 15 6 12, u poslednjih 5 utakmica kod kuce 1 0 4 (dobili Calgary 4:3), ukupno 6 poraza u nizu, u poslednjih 10 utakmica ukupno 2 0 8. U totalnom su raspadu.

Detroit na strani ima 9 5 13, u poslednjih pet 1 2 2. Detroit u boljoj formi (a ko nije?) od Rangersa (u poslednjih 10 utakmica 3 3 4 .

Obe utakmice ove sezone odigrali nereseno, ali to je bilo u novembru i decembru. 

Ni troznak ovde ne pomaze :D, ali probacu X da se ne ispustim. 

Edited by Nesh
Link to comment

Danas i juce, po jedan mec, koji obara ne samo jedan od glavnih tiketa, vec i sve sporedne (fiks, zanimacije sa golovima; Bayern i Ajax).

Kada krene MLB, tada fudbal vise i nije toliko bitan, no ima mesec dana dotle; plus ovo ne pomaze ekspanziji budzeta (eventualno odrzavanju istog).:dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

Brat Brondbi 3:0 u 25 min. Branih simbolicno po 10.5 da ne daju cetvrti ali ide ovo u 7:0.

 

A trazio sam slobodnu u Meridianu dom5+ i govna mi dala kvotu 3.2. Hteo i 6+, al video koliko je sati.

 

Brondbi je bas mocan za tu njihovu ligu, pisao sam vec. Pogotovu za ovu boraniju. A kvote ko secer.

Link to comment

Jebeni ASSE nikad ne treba igrati na njih, a evo ni protiv njih. Koliko su odvratni za tipovanje pa to nije normalno. Lion vodi celu tekmu i mrtvi Debusi zabije u 90tom :isuse:

 

Prosao RBSalzburg i PSV (kvota bila 2.8) i OL mi se usere u zivot. Cekao bih Romu keca, doduse.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...