Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/3, NHL 1/1, Lazio je dosao 5+ i 6+. Fudbal je dosao solidno, mada su u Bergamu pomalo razocarali revijom promasaja (Napoli nisam gledao, pa ne mogu reci). Retko imam srece sa vezivanjem, tako je bilo i juce. Salzburg prolazi u singlu, te goleada u Rimu. NHL lagano. Pristojan bilans na kraju. I dalje ima sta da se bankira, no svejedno mora bolje od ovoga.

I danas minimalna uplata.

 

Fudbal

 

NEC-Fortuna Sittard 3+

Telstar-Volendam 3+

 

Colo Colo-O`Higgins 3+

 

Kvote, 2.13, 1.58.

Holandija 2 i Cile, posto danasnji parovi iz top liga, ne deluju primamljivo.

 

Prateci tiket, Galatasaray 3+, Ried 3+, Eindhoven 2+, Go Ahead Eagles 2+, Helmond 2+, MVV 3+, Rapperswil 2+, Wolfsburg 2+. Kvota 6.52.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Minnesota 5+

Las Vegas-Vancouver 5+

 

Kvota 1.93.

5+ trend, NY Rangers 6/10, Minnesota 7/10, Las Vegas 9/10, Vancouver 9/10.

 

 

NBA

 

Houston-Minnesota >220.5

 

Kvota 1.60.

Edited by Miljenko
Link to comment

La Korunja - Espanjol, gost daje daje golove: 2+ @3, u oba @4.75 i 3+ @9.  Dovre kvote za protiv Deportiva.

 

A nesto mi se javlja da ce napokon La Korunja veceras do pobede... i odigram ipak kontra... mada nemam problem sa 3:2 nimalo :)

Link to comment

Kolo Kolo 6:5 gol razlika, lik koji je dao svih 6 komada je na klupi. Znaci u drugo krece zabava :)

 

Paredes inace ima 37 godina. 

Edited by MiddleClass
Link to comment

Prodjose NHL i HTZ tiket (Vegas i Pingvini sa overom, bez Minnesote). Da je kojim cudom dobio i San Jose (pohvatao sam lepe  stvari, al me vec dva puta za redom samo oni obaraju) bilo bi jos bolje. Ne mari ni ovako:

 

Gtly4Qr.png

 

:)

Link to comment

Prati li ko istocni blok™ ? Prosli vikend udje odlicnih 2.3 na Trvanu, ove subote jos jedan lider igra u gostima sa kvotom 2 (u Mozzartu, znaci sigurno ima i za bolje) poljska Legija (vidim da im je sinoc glavni konkurent pobedio).

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 1/1, NBA 1/1, Telstar je dosao 5+ i 6+. Fudbal je ponovo doneo metiljave rezultate. Holandjani zatajise na najverovatnijem paru, Telstar goleada. Colo Colo je kasno izjednacio. NHL rutinski. NBA jedva, 2 poena preko granice. Na kraju je bilans sveden u pristojan opseg, dobro je sto sam isao sa minimalnim ulozima ovih dana.

Danas jaca uplata, u odnosu na veci deo nedelje, no nista epohalno.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Girona 3+

Young Boys-Sion 3+

 

Bayern-Hertha 2+

Real Madrid-Alaves 3+

 

Leicester-Stoke 2+

Liverpool-West Ham 2+

AZ Alkmaar-Sparta Rotterdam 2+

Lausanne-Basel 2+

 

Nacional Potosi-Sport Boys 2+

U. Catolica-U. La Calera 2+

 

Guabira-Real Potosi 3+

The Strongest-Royal Pari 3+

 

Kvote, 1.80, 1.38, 1.74, 1.41, 2.12.

Uglavnom uobicajene stvari. Barsa, Real, Young Boys, Bayern. West Ham je odigrao dosta tvrdih meceva, protiv top timova, pa se tu nisam zaletao.The Strongest jos uvek nema 3+, u tekucoj sezoni, te je i to otislo u slabiju grupu.

Prve dve stvari su  na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Preston 2P1+, Derby 2P1+, Middlesbrough 2P1+, Wigan 2P1+, Bradford 2P1+, Northampton 2P1+, Blackburn 2P1+, Peterborough 2P1+, Forest Green 2P1+, Luton 2P1+, Dag&Red 2P1+, Fylde 2P1+, Falkirk 2P1+, Brechin 2P1+, Ayr 2P1+, Forfar 2P1+, Annan 2P1+, Peterhead 2P1+. Kvota 35.87.

 

 

Hokej

 

OAR-Germany 5+

 

Washington-Buffalo w1

Dallas-Winnipeg 5+

 

New Jersey-NY Islanders 5+

Florida-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.47, 1.95, 1.70.

Morao sam probati finale, ipak je razlika u kvalitetu dosta velika. Fiks ucinak, Washington 4-6 (4, 4), Buffalo 4-6 (3, 4). 5+ trend, Dallas 6/10, Winnipeg 6/10, New Jersey 8/10, NY Islanders 8/10, Florida 7/10, Pittsburgh 8/10. Capitalsi su nakon slabe serije, bod iza Penguinsa, pa je vreme za seriju pobeda.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...