Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, hokej 3/5, Man City je dosao 5+. Bristol City i Man City odigrase lep mec, uz dva gola na samom kraju. Hokej moram podvesti pod ok. NHL je dosao slabo; Dallas rutinski over, no Edmonton biva volsebno pociscen, od najslabijeg tima lige, te pobeda Bruinsa nije vredela; Pittsburgh se na vreme odlepio, no ostaje 3-1 do kraja. Evropski deo je bio izuzetno srecan. Nemci lagano, dok na Dancima golovi za prolaz padaju u zavrsnom minutu meca. Manji plus na kraju; ocekivao sam vise, no zbog Danaca, ne mogu se buniti previse.

Malo smanjih uloge danas.

 

 

Fudbal

 

Lazio-Udinese 3+

 

PSG-Guingamp 3+

 

Monaco-Lyon 3+

 

Real Madrid-Leganes 3+

 

Kvote, 1.73, 1.36, 1.59, 1.44.

Lazio igra prvenstveni mec. Cesto ih igram, no ovde je dodatni motiv prilicno visoka kvota. Kup se igra kod Francuza, PSG i Monaco, moze se reci uobicajeno. Real je konacno izgledao mocno na jednom mecu, videcemo da li ce se to preneti i na danasnji duel.

 

NBA tiket, New Orleans >217.5, Chicago >213.5, Toronto H2(-3.5), Houston H2(-2.5). Kvota 6.97.

 

Teniski tiket, Wozniacki 9- 1. set, Kerber >20.5, Cilic H1(-1.5). Kvota 4.36.

Link to comment

Sad vidim ovo za Bolivijce, lepo sto krecu :) Treba obratiti paznju na prethodne sezone, da li su kretali sa golovima od starta...

 

Veceras potencijalno jako zanimljiv mec Alaves - valensija. Revans kupa, 2:1 dobila Valensija prvu. Alaves u odlicnoj formi, Valensija promenljiva poslednje vreme. Alaves ce verovatno napasti, pa mislim da to moze da ode lako u nekih 3:2 npr.

Link to comment

Sport Boys je bio slab sa golovima, u vecem delu prosle sezone. Moji standardni timovi, obicno krecu jako; Bolivar, The Strongest, Guabira, pa i Jorge Wilstermann.

Cileanci otvaraju sezonu za dva dana (Supercopa de Chile). Oni mogu samo bolje, posto je prehodna polusezona, bila jedna od najneefikasnijih (bar koliko ja pamtim).

Link to comment

Bas pogledah ukupnu statistiku za Boliviju 2016/2017. Prosek golova 3.43, 67% meceva 3+, 33% 0-2. Lepo bi bilo da se negde vidi recimo koliko je utakmica bilo GG GG, ali s obzirom da je prosek golova gostujucih ekipa bio 1.2, nije tu bilo mnogo leba. 

Edited by Nesh
Link to comment

Ma ja vrlo retko igram samo golove (najcesce igram u kombinaciji 1&GG, 2&GG). Ponekad probam i promasim 4+ ili opalim GG GG, ali nemam bas najbolje iskustvo sa Bolivijom u tim retkim slucajevima (verovatno biram utakmice iz onih 33% :D). Vise volim da probam 3+ u Argentini gde su kvote uvek iznad 2.00, pa ako prodje - prodje. 

 

Kad sam vec tu, mozda bi mogle da budu interesantne dve utakmice ovog African Nations Championship (igraju igraci iz domacih prvenstava):

 

Congo - Angola: Congo obezbedio plasman, Angoli treba bod da bude sigurna. Kvota na X smanjena (to je uvek "dobar" znak :D) - u Maxbetu 2.15 (dok budem uplatio bice i manje). Sad proverih i u Socceru nema utakmice u ponudi.

 

Brukina Faso - Caameroon: Brukina Faso ima bod, Angola 4, medjusobni susret 0:0, moraju da pobede sa 2+ razlike i ocekuju poraz Angole da bi imali isti broj bodova i bolju gol razliku od Angole. Kvotica na H1 u Maxbetu 5.70.

 

Naravno, nemam pojma koliko je ovim reprezentacijama uopste vazno ovo takmicenje, ne znam ni kakvi su medjuljudski odnosi medju reprezentacijama iz grupe, niti da li ce Cameroon, koji nema sanse za prolaz dalje, zapinjati, ali, eto, mozda nekom budu korisne ove informacije.

 

Ja cu svakako, reda radi, staviti na neki na tiket H1 na Brukinu Faso jer je kvota stvarno dobra, a i red je da prorade strelci. :D Ovi "smanjeni" iksevi obicno ne dolaze, ali cusnucu i to na isti tiket, pa sta bude.

 

Dakle,  

 

Brukina Faso H1

Congo - Angola X

Arsenal - Chelsea X

 

Kvota u Maxbetu (pre uplate) 39.83, uplata - hm...sto manja :D

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

X na Congo - Angola nije dodatno smanjen, smanjili Brukinu Faso H1 na 5.60 (u strahu su velike oci :D). Ukupna kvota tiketa koji sam okacio je 39.13.

Edited by Nesh
Link to comment

Bravo Alaves, da daju 2+ bilo ogromnih 2.7 :)

 

I neplanirano prebacih na Reala, jebo me Real da me jebo. Golovi prvo 2+, 3+, 4+ (kvote 2, 4,4 i 11.5), domacin golovi prvo 2+ i 3+ (2.7 i 7) i domacin ukupno 3+ i 4+ (1.83 i 3)

Link to comment

A kad pominjem psovke uz spanske velikane, ne pisah svoju tugu na Betis Barsa neki dan. kad sam gledao sta da igram vidim da su kvote na GG4+ i 5+ slicne, 2,25 i 2.5  i resim da preskocim 5+ i odigram samo GG4+ i 6+. I razmisljam, jedino ako Barsa dobije 0:5 ispascu magarac. Al kazem sebi da nema sanse, dace betis u takoj goleadi bar 1.

 

I znate rezultat!. Puta Barca, a bobami i puta Betis :mad:

 

Imam novu bracu u Spaniji - Eibar i Alaves, donese mi lepog novca u poslednje vreme.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...