Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, hokej 5/6 (Nashville kvota 1, na dva tiketa), prosao je kombo tiket. Fudbal sam ipak trebao singlirati, retko prolaze kombinacije sa vecom kvotom. Hokej odlicno. Jedan promasaj (Rogle), uz par srecnih prolaza. Frolunda daje gol za over, u zavrsna dva minuta meca, na 0-4. Rangersi jedva dobise; Nashville iscupao OT (neverovatno je kako fiks tesko dolazi, makar kada su ovakvi ziceri u pitanju). Plusevi bez problema, Washington, NY Islanders, Tampa. St. Petersburg raspucan, Norvezani koliko treba. Ocekivao sam da ce hokej doci ok, no ovo je bilo  bolje od toga; za stabilizaciju nedeljnog bilansa.

Danas malo slabija uplata, u odnosu na juce.

 

 

Fudbal

 

Utrecht-AZ Alkmaar 2+

Hertha-Dortmund 2+

 

Almere City-NEC 3+

Telstar-Eindhoven 3+

 

Porto-Tondela 3+

 

De Graafchap-PSV II 3+

Dordrecht-Fortuna Sittard 3+

 

Kvote, 1.50, 2.07, 1.38, 2.07.

Jedino mi se ne dopada vremenska situacija, te vecinu fudbalskih tiketa odigrah u Meridianu, ako bude odlaganja; nerviraju me ta cekanja, kao da ne moze odmah da se proknjizi mec.

2+ trend, Hertha 9/10, Dortmund 9/10, Utrecht 9/10, AZ 9/10.  3+ trend, Almere City 9/10, NEC 9/10, Telstar 7/10, Eindhoven 9/10, Porto 6/10, Tondela 4/10, De Graafschap 6/10, PSV II 6/10, Dordrecht 8/10, Fortuna Sittard 8/10.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Nitra-Zvolen 5+

Krefeld-Mannheim 5+

 

Straubing-Eisbaren 5+

 

Kvote, 2.10, 1.60.

5+ trend, Nitra 8/10, Zvolen 8/10, Krefeld 6/10, Mannheim 9/10, Straubing 6/10, Eisbaren 8/10.

Dabl je na kombo tiketu.

 

Teniski tiketi, A. Zverev fix, Thiem fix, Kicker H2 (+2.5), Del Potro >38.5, Federer H1(-2.5) i Halep 9- 1. set, Safarova >20.5, Sharapova >20.5. Kvote, 8.83, 3.58.

Najpre sam hteo razbiti ovo u 4-5 tiketa, u okviru slabije grupe, no na kraju odigrah sitno; pokolebao me minus prvi set na Karlovicu od nocas, totalno neverovatno.

 

 

Link to comment
33 minutes ago, Cash said:

Svaka cast Timmy na Almere jos kvota na 3+ bila odličnih 1.5 što je redak slucaj za eredivisie

 

Nije mi jasno otkud tolike kvote. Zato sam i gledao vremenske prilike tamo i kad sam video da je u 19h bilo jos sunce resio da zategnem :D

Link to comment

Fudbal 3/4, hokej 1/2, PSV II, NEC i Telstar, dodjose po 5+. Druga liga Holandije prodje rutinski, no prve lige zatajise. 2+ dabl jedva prodje, dok je Porto razocarao metiljavom pobedom, nakon ranog vodjstva (ocekivao sam 3-0, vec do poluvremena). Na hokeju promenih plan igre, u poslednji cas; normalno da nije proslo kako treba. Morali su i Slovaci da zataje jednom; Nemci uredno. Oba promasaja su bila iz jace grupe, te se na kraju samo pokrih.

Danas malo jace, u odnosu na juce (sutra sledi jaka uplata, ima dosta izglednih stvari na fudbalu).

 

 

Fudbal

 

Man City-Newcastle 3+

 

West Ham-Bournemouth 3+

 

Leicester-Watford 3+

 

Arsenal-Crystal Palace 2+

Burnley-Man Utd 2+

 

Monchengladbach-Augsburg 2+

Hoffenheim-Leverkusen 2+

 

Benfica-Chaves 1

Las Palmas-Valencia w2

 

Sport Recife-Afogados de Ingazeira 3+

 

Kvote, 1.37, 1.84, 1.71, 1,57, 1.43, 1.57, 1.64.

Uglavnom standardne  stvari (City, Arsenal, Leverkusen...). Tu je i par wild card meceva, Leicester, West ham, Man Utd; koji mogu prevagnuti na bilo koju stranu, no kvote nisu lose. Brazilce pratim i dalje; ocekujem da dolaze sve bolje, kako sezona bude odmicala.

Samo prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Fulham 2P2+, Wolves 2P2+, Peterborough 2P2+, Wigan 2P2+, Crewe 2P2+, Luton 2P2+, Fylde 2P2+, Tranmere 2P2+. Kvota 186.01.

 

 

Hokej

 

Calgary-Winnipeg 5+

 

St. Louis-Arizona w1

Nashville-Florida w1

 

SKA St. Petersburg-Amur 5+

 

Farjestad-Skelleftea 5+

 

Kvote, 1.43, 1.87, 1.50, 1.60.

5+ trend, Calgary 7/10, Winnipeg 8/10, St. Petersburg 8/10, Amur 2/10, Farjestad 8/10, Skelleftea 7/10. Fiks bilans, St. Louis 5-5 (3, 4), Arizona 2-8 (1, 4), Nashville 6-4 (5, 2), Florida 6-4 (5, 3). Calgary-Winnipeg, lici na efikasan duel. St. Petersburg bi trebao da natrpa jos jednog rivala. Farjestad je top over tim u svojoj ligi. St. Louis je jasna stvar, dok Florida igra back-to-back (sinoc su igrali kod kuce).

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Teniski tiket, Nadal 3-0, Dimitrov >39.5, Cilic >35.5, Mertens >20.5. Kvota 7.34.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...