Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, hokej 4/5. Marseille je kasno poveo, uz promasen penal pre toga. Monaco-Nice ocekivano efikasno; dosta bolje drugo poluvreme. Leicester lagano, West ham kvota 1. Mozda je bolje da sam forsirao hokej. Sumnjivi dabl nije prosao, mada je i to bilo blizu (Karpat je dobio 4-0). St. Petersburg i Hvidovre, taman koliko treba. Mannheim je prelomio mec u zavrsnom periodu, 7-3. NHL rutinski, oba para prodjose, pre kraja druge trecine. Mozda prodje i jedan teniski tiket, no tu je ostalo par dublova za danas. Uzeh nesto, mada sam kombo mozda mogao bolje sastaviti.

Danas malo slabija uplata, u odnosu na juce.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Norwich 1

Valencia-Alaves 1

 

PSG-Dijon 3+

Espanyol-Barcelona 2+

 

Uniclinic-Fortaleza 3+

 

America MG-Patrocinense 3+

 

Cruzeiro-Tupi 3+

Paysandu-Parauapebas 3+

 

Linense-Santos 3+

Flamengo Arcoverde-Sport Recife 3+

 

Kvote, 1.79, 1.38, 1.54, 1.68, 2.88, 3.14.

Kupove ne volim, no u nedostatku boljeg probah fiks dabl. PSG ce verovatno igrati sa kombinovanim timom, no i takvi bi trebali biti dovoljni za Dijon; Barsa opreznije, mada je protivnik gradski rival. Brazil donosi gomilu meceva u raznim ligama, pa probah neke utakmice gde je favorit jasan, te bi moglo biti i golova.

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

Prateci tiket, Sao Jose 2P2+, Macae 2P2+, Volta Redonda 2P2+, America MG 2P2+, Cruzeiro 2P2+, Red Bull Brasil 2P2+, Santos 2P2+, Corinthians 2P2+, Sport Recife 2P2+, Fortaleza 2P2+. Kvota 1083.81.

 

 

NHL

 

Boston-Montreal w1

Anaheim-Pittsburgh 5+

 

Kvota 2.16.

Fiks trend, Boston 7-3 (5, 0), Montreal 3-7 (2, 5). 5+ trend, Anaheim 6/10, Pittsburgh 6/10. Dva sumnjiva para danas, te se nisam zaletao.

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Chicago-Golden State P>113.5

LA Clippers-Denver P>109.5

 

Kvota 3.42.

Nemam poverenja u NBA, pa nisam odigrao singlove.

Grupa sa manjim ulozima.

 

Teniski tiket, Querrey 10+ 1. set, Thiem 3-0, Djokovic fix, Del Potro fix, Gasquet 3-0, A. Zverev fix, Sharapova >19.5, Konta 9- 1. set, Ka. Pliskova 9- 1. set, Muguruza fix. Kvota 20.44.

Link to comment

Ako bi neko mogao da mi malo pojasni negativno iskustvo sa Mozzatom....Izgleda da cu imati jednu neprijatnost s njima 

 

...ipak necu:)

Edited by manitu
novosti ....
Link to comment

Brazilci srecom krenuse jako.:happy:

America MG je upravo nekako umuljala gol za preokret; Santos prolazi jos lakse. Plus su kvote sasvim pristojne, za ovo sto ja obicno igram.

Dobro, prosao je PSG 6+ i 7+, no to je ipak samo bonus.

Link to comment

a ja se kao ponadao ... dzaba da se svadjam ... ajde dajte neki predlog u koju kladionicu da se selim ... 

Sa Vašeg naloga ažuriran su sredstva, zbog meča Atletiko Madrid-Sevilja: 
Priredjivač zadržava pravo ispravke finansijske transakcije isplaćenog dobitka na evidencioni račun učesnika ukoliko je isplata izvršena zbog tehničke greške ili pogrešno evidentiranog rezultata, te potom izvršiti povrat pogrešno evidentiranih sredstava.
Priređivač ima pravo u slučaju greške vezane za vreme ili mesto održavanja događaja ili greške u kvoti objavljene na internet stranici priređivača usled greške u kucanju ili neke druge greške da događaj proglasi nevažećim. 

Link to comment

Vidim da imaju nesto bolje kvote za 5+ overe na hokeju; kod NBA racunaju produzetke, ne samo za igrace. Jedini problem je sto su skroz na drugom kraju grada, pa zato nisam nikada ni bio kod njih.

Link to comment

Fudbal 2/6, NHL 1/1, NBA 0/1, PSG je dosao 6+ i 7+. Fudbalom nikako ne mogu biti zadovoljan. Brazil je dosao sasvim pristojno; dobro odabrah singlove. Evrposki deo je bio propast ziva; Chelsea je uspeo da primi gol na kraju (i Valencia je srecno dobila doduse); Barcelona neshvatljivo ostala na nuli (Messi promasio penal). NHL mi je bio sumnjiv, no oba para dodjose rutinski. NBA je doneo standardan pad, za jedan poen. Od prekjuce cekam da mi se proknjizi neki siri teniski tiket, gde imam bracu Bryan i mec koji nije ni odigran:laugh:(valjda su njihovi protivnici odustali). Braca su u medjuvremenu vec prosla u naredno kolo. Jos jedan minus dan juce; cini se da ce fudbal biti kilav i ove godine. Sacekacu da krenu ponovo Chile i Bolivia, pa da dam sud. 

Danas malo jaca uplata, u odnosu na jucerasnji dan.

 

 

Fudbal

 

Vasco-Bangu 3+

Palmeiras-Santo Andre 3+

 

Kvota 2.65.

Real, pa jos u kupu, nisam toliko blesav. Probah opreznije bracu iz JA; tu se i ne nerviram ako padnem.

Slabija grupa.

 

 

Hokej

 

NY Rangers-Buffalo w1

Nashville-Arizona w1

 

Tampa-Las Vegas 5+

 

New Jersey-Washington 5+

NY Islanders-Boston 5+

 

SKA St. Petersburg-Vladivostok 5+

Frisk Asker-Kongsvinger 5+

 

Rogle-Mora 5+

 

Frolunda-Farjestad 5+

 

Kvote, 2.07, 1.36, 1.85, 1.66, 1.65, 1.65.

Fiks trend, NY Rangers 4-6 (1, 5), Buffalo 3-7 (2, 5), Nashville 5-5 (5, 3), Arizona 3-7 (1, 4). 5+ bilans, 10 meceva unazad, Tampa 6/10, Las Vegas 3/10, New jersey 8/10, Washington 5/10, NY Islanders 8/10, Boston 8/10, St. Petersburg 7/10, Vladivostok 3/10, Fris Asker 6/10, Kongsvinger 9/10, Rogle 7/10, Mora 6/10, Frolunda 8/10, Farjestad 8/10. Rangersi su u krizi, ali je ovo protivnik po meri, da krenu u pravom smeru. Predatorsi imaju 3 trijumfa u nizu i ocekujem nastavak serije pobeda. Las Vegas je u neefikasnoj seriji, no protiv Tampe tesko mogu izostati golovi. Capitalsi igraju protiv ove sezone iznenadjujuce dobrih Devilsa (tu pre svega mislim na ofanzivu, posto trenutno dele 11. i 12. mesto po broju datih golova-137). Islandersi kao i obicno. St. Petersburg uglavnom lako resava ovakve protivnike, dok Kongsvinger busi ko stigne. Za kraj dva para iz Svedske, na timove koji imaju odlican 5+ ucinak.

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

Teniski tiket, Muller >37.5, Cilic fix, Karlovic 10+ 1. set, Nadal 3-0, Tosnga 10+ 1. set. Kvota 4.61.

Nema gde da pusti, kao sto bi Nesh verovatno rekao; mada kakvi su rezultati, od starta turnira, ne bi me iznenadilo da i ovo zvekne. Sutra ce valjda ubaciti pomenuti tiket od prekjuce (bar na tenisu nije bilo tih cekanja, kada neko odustane), da kazem i ja da sam pogodio jedan. Mozda treba da igram samo gemove, kao sto sam ranijih godina radio.

Link to comment

Ne postoji najbolja kladionica, vec samo najbolje kvote :) A to zavisi od utakmice do utakmice, kao i od igre do igre... Menki se desi da npr Meridian ima bolju kvotu od Mocarta za dom2+, a mocart bolju dom3+. Kako onda bilo kakvo pravilo izvuci. 

 

Meni se otvara u kraju Maxbet, njih nisam nikad do sad gledao, kakvi su oni generalno sa kvotama na golove?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...