Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

West Hem - Šruzberi  1

Monako - Nica  1

Zvezda - Himki(+2.5)  H2

Valensija - Barselona  w2

Denver - Dalas(+5.5)  H1

Boston - Nju Orleans  w1

 

 

Marsej - Strazbur  1&pdg2

Link to comment
1 hour ago, renne said:

njih i inače treba izbegavati, iz kojekakvih razloga

Ja ih uglavnom izbegavam, kada igram MLB i fudbal, pre svega zbog pravila o odlaganjima (ko ce da ceka dva dana, zbog odlozenog MLB meca; u Meridianu, obracunaju odmah sledeceg jutra i cao). Mozzart ima najbolje granice/kvote za NBA, odbosno golove na hokeju i tu ih ne mogu izbeci.

Link to comment

Ala su metiljavi ovi Francuzi (Marseille-Strasbourg), nema krstene sanse, o golovima da ne pricam. Ja retko gledam Marseille, ali sam ocekivao da su ove kvote bar malo opravdane.:dry:

Link to comment

Na papiru Chelsea deluje najsigurnije, no igraju kao babe, u poslednje vreme. Ja cu verovatno Chelsea 1 i Valencia 1 na jednom, odnosno PSG 3+ (valjda mogu bar kod kuce da dolaze 3+) i Barsu 2+ ili 3+ (to jedino nisam nacisto). Golovi sigurno idu u jacu grupu, dok ce fiks najverovatnije u slabiju. Jedini problem je losa ostala ponuda; dva tvrda NHL meca, koja nisu za jacu igru, uz metiljavi NBA, koji ne mozes pogoditi, makar unapred znao rezultat.

Tenis da krenem da igram jace, to je vec velika nepoznanica, eventualno Federer i Nadal u hendikepu. Nisam pametan.

U cetvrtak i petak ima veci izbor hokeja u ponudi, te ce se tu probrati nesto.

Link to comment

Krenuli su znaci i ovi ozbiljniji timovi da igraju, moracu da isproveravam to za sutra (neki favorit-autsajder duel, ako ima naravno). Vidim da je za ovaj mec, 3+ bilo 1.55-1.65.

Link to comment

Mogli bi da okrenu, nista im ne bi falilo.

Vidim da za sutra ima 5-6 tekmi, gde je razlika u kvalitetu velika, a kvote su u opsegu 1.55-1.70, sto ce reci, sasvim dobre.

Link to comment

:laugh:

Dobro je.

Ja sam ove njihove lige uvek zvao "plaza ligama", posto imas gomilu pacerskih ekipa, dok ovi jaci cesto eksperimentisu sa sastavima. Divljina zagarantovana, a to obicno nije losa stvar.:happy:

Edited by Miljenko
Link to comment
19 hours ago, malistev said:

West Hem - Šruzberi  1

Monako - Nica  1

Zvezda - Himki(+2.5)  H2

Valensija - Barselona  w2

Denver - Dalas(+5.5)  H1

Boston - Nju Orleans  w1

 

 

U Bosni bi za ovo dobio pare nazad :1_grinning:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...