Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Propao i San Antonio, muci se protiv pokojne Atlante; ocekivao sam rutinskih 15-20 razlike.:sleep:

U Bostonu backup golmani, 60+ suteva i samo 4 gola, zato i ne volim Bruinse, Jbs destruktivne timove.

Bar ovi moji nekako uterase 3 komada, da prodje nesto i danas.

Bolje da ne cackam kosarku ozbiljnije (jaca grupa), previse je nepredvidljivo za moj ukus (otprilike kao tenis), fudbal + hokej, pa kako bude.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1, NBA 0/1. Man Utd prodje nekako, uz dosta propustenih sansi. Holandjani prolaze, dok je Porto prekinut pri rezultatu 0-1; srecom te odigrah fudbal u Meridianu, pa imam kvotu 1 ovde. Na hokeju sam trebao odigrati samo Islanderse, makar i na 1.30; nema potrebe da kombo kvota bude mnogo veca od 5. NBA nepredvidljiv. San Antonio volsebno porazen u Atlanti. Ne bas lep dan, no bar na tenisu ustedeh novac.

Danas malo jaca uplata, u odnosu na juce.

 

 

Fudbal

 

Marseille-Strasbourg 3+

 

Monaco-Nice 3+

 

Leicester-Fleetwood Town 1

West Ham-Shrewsbury w1

 

Kvote, 1.42, 1.65, 1.53.

Francuska donosi 2 zanimljiva para za golove. FA Cup replay mecevi se igraju danas, te probah dva para.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Hvidovre-Odense 5+

SKA St. Petersburg-Spartak Moscow 5+

 

NY islanders-New Jersey 5+

 

Detroit-Dallas 5+

 

Mannheim-Straubing 5+

 

Karpat-Ilves 5+

Vaxjo-Liberec 5+

 

Kvote, 1.97, 1.32, 1.47, 1.43, 2.48.

5+ trend, Hvidovre 8/10, Odense 8/10, St. Petersburg 6/10, Spartak Moscow 5/10, NY Islanders 8/10, New Jersey 8/10, Detroit 5/10, Dallas 7/10, Mannheim 8/10, Straubing 6/10, Karpat 6/10, Ilves 6/10, Vaxjo 7/10, Liberec 7/10. Hvidovre i prima i daje (mada vise ovo drugo); Islandersi su medju top over timovima ove sezone; Dallas pratim vec par sezona; Mannheim je 31/41, u 5 varijanti, u tekucoj sezoni; Ilves je najbolji over tim u Finskoj; Vaxjo ima 1-1 iz prve utakmice i danas ocekujem njihov glatki prolaz.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

NBA + NHL tiket, Minnesota >211.5, Boston >209.5, Denver H1(-2.5), Toronto 5+, NY Rangers 1X, San Jose X2. Kvota 12.25.

 

Teniski tiketi, Herbert/Mahut fix, Kubot/Melo fix, Bryan/Bryan fix, Babos/Mladenovic fix, Safarova/Strycova fix, Muller fix, Simon >37.5, Tsonga >37.5, Karlovic 10+ 1. set, Nadal 3-0, Cilic fix i Svitolina fix, Bencic fix, Wozniacki 9- 1. set, Ostapenko <21.5, Babos >20.5. Kvote, 11.37, 5.57.

 

Edited by Miljenko
Link to comment
16 minutes ago, Miljenko said:

Odlozeno do daljnjeg. Vidim da su u Meridianu vec proknjizili mec, za kvotu 1. Na vecini drugih mesta bih pao, posto je mec usao u poluvreme.:sleep:

da, i meni proknjižili 1, dato da sam prošao tiket

Link to comment

Kod njih me je uvek strah, kada igram fudbal, pre svega u zimskom periodu, da ne uleti tako neki mec. Ovde je doduse naprsla tribina, a ne lose vreme uzrok.

Najblesaviji pad mi je bio, kada je neki hokej bio prekinut posle druge trecine, zbog kvara masine za ravnanje leda, gde su u Mozzartu racunali trenutnih 2-2, kao konacni rezultat.

Link to comment
30 minutes ago, Miljenko said:

Kod njih me je uvek strah, kada igram fudbal, pre svega u zimskom periodu, da ne uleti tako neki mec. Ovde je doduse naprsla tribina, a ne lose vreme uzrok.

Najblesaviji pad mi je bio, kada je neki hokej bio prekinut posle druge trecine, zbog kvara masine za ravnanje leda, gde su u Mozzartu racunali trenutnih 2-2, kao konacni rezultat.

Da,sad sam procitao njihov pravilnik,hokej je u blagoj prednosti u odnosu na fudbal posto se racuna kvota 1 do zavrsetka druge trecine,u fudbalu je do zavrsetka prvog poluvremena kvota 1 a vec u pauzi ili bilo kada u drugom pol. se prihvata vazeci rezultat,bas bzvz:sad: nije da nisam ocekivao preokret Porta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...