Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne secam se da je Barsa imala ovako losu realizaciju u skorije vreme; 6/7 zicera i samo 2 gola.

Nadam se da ce uprskati kampanju u CL, pa da dodje neki ofanzivniji trener.

Edited by Miljenko
Link to comment

Oni cele sezone igraju ovako, zato to i kazem. U prvenstvu su 15/29 na 3+, grupna faza CL 2/6, kup da ne racunam. To je neverovatno lose, za tako jak tim. Jeste ih Neymar napustio, no ovo sto su masili u prvom poluvremenu, bi i JSL spicevi realizovali.:sleep:

Link to comment
48 minutes ago, Miljenko said:

Oni cele sezone igraju ovako, zato to i kazem. U prvenstvu su 15/29 na 3+, grupna faza CL 2/6, kup da ne racunam. To je neverovatno lose, za tako jak tim. Jeste ih Neymar napustio, no ovo sto su masili u prvom poluvremenu, bi i JSL spicevi realizovali.:sleep:

 

"Problem" je, kad se igraju golovi na Barsu, i sto ove sezone primaju malo golova. Samo 13 u 29 utakmica u prvenstvu.

Link to comment

ja cekam prvo GG

 

ed. i docekah :D Hteo sam prvo Girona daje gol, al mi bilo malo 1.6. Onda hteo prvo daju 1+ po 2.6, pa ipak odigrao prvo gg po 3.4. Al sam mnogo jace Potosane, Bolivar i Asunsionce.

Edited by Timmy
Link to comment

 

3 minutes ago, MiddleClass said:

Steta, samo jedan gol u drugo pol u derbiju Potosija. :)

 

I to ga dali gosti iz jednog suta. Nadao sam se da ce uci i GG GG, imalo je kad, al i ovako je dobro :)

 

Paragvajci dobri za sada, Bolivar prvi gol u 53em minutu... Vec sam u plusu, al mogli bi Paragvajci jos dosta da doprinesu. Bolivar bi bio premija, al tesko ce ovde jos 3 gola pasti (sve sam igrao od 4+ pa dalje)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...