Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal sutra jednostavno mora doci bolje od ovoga danas. Las Palmas ce dobiti odmah, cim sam odigrao protiv njih.:dry:

Pored par navedenih, prodje jedan prateci hokej + fudbal; nadam se da ce u NHL delu doci bar jedan.

Edited by Miljenko
Link to comment
13 hours ago, Miljenko said:

Fudbal sutra jednostavno mora doci bolje od ovoga danas. Las Palmas ce dobiti odmah, cim sam odigrao protiv njih.:dry:

Pored par navedenih, prodje jedan prateci hokej + fudbal; nadam se da ce u NHL delu doci bar jedan.

Kakav je juce bio dan,tesko da danas nece biti bolje a biti bolje u odnosu na juce i dalje ne znaci da ce danas biti dobro:sad:

Link to comment

Fudbal 2/7, hokej 1/4, prodje i jedan miks tiket hokej + fudbal (kvota oko 7). Fudbal ocajno. Gde sam igrao 3+, padala su 2 gola; 2+ po gol. Man Utd i dalje kilav u ofanzivi, jedva 1-0. West ham, Leicester, naravno zakazase juce. Benfica dobija, Valencia se obrukala, iako je prva dala gol. Sport Recife takodje kilavo, jedva 2-0. Monchengladbach u 90. minutu udje u 2+; jedino je City odigrao ocekivano efikasno. Hokej baksuzno. St. Petersburg jedva ulazi u 5+. Farjestad bez gola u zavrsnom periodu, samo 3 gola. Na Calgary-Winnipeg izdominirase golmani. St. Louis je volsebno porazen od Arizone, nakon 3 brza gola na startu meca. Dve najsigurnije stvari u NHL delu nisu dosle, Calgary over i St. Louis u fiksu, neverovatno. Lep minus juce; jedina uteha je sto je uplata bila slabija.

Danas zategoh, pa kako mu bude; valjda rezultati moraju biti makar solidni, u odnosu na juce. 

 

 

Fudbal

 

Lyon-PSG 3+

 

Bayern-Werder 3+

Real Madrid-La Coruna 3+

 

Heracles-PSV 3+

Betis-Barcelona 3+

 

Ajax-Feyenoord 3+

 

Lazio-Chievo 3+

 

Southampton-Tottenham 2+

Atalanta-Napoli 2+

 

Kvote, 1.43, 1.63, 1.75, 1.52, 1.43, 1.51.

PSG standardno. Bayern kod kuce, mislim da vredi probati, nakon 1-0 serije i pobede protiv Leverkusena. Real igra uzasno, no ovo deluje da je pravi protivnik za podizanje morala. PSV tradicionalno igra efikasne meceve protiv Heraclesa; Barsa mi nije toliko zahvalna ove sezone, ali se malo popravila u poslednje vreme. Ajax u derbiju; Lazio daje i prima mnostvo golova; Tottenham i Napoli, u opreznijoj varijanti.

Prve tri kombinacije su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Flamengo 3+, Atletico Mineiro 3+, Fortaleza 3+. Kvota 3.84.

 

 

Hokej

 

Straubing-Munchen 5+

 

Kolner-Eisbaren 5+

 

Washington-Philadelphia 5+

 

Winnipeg-Vancouver 5+

 

Kvote, 1.35, 1.50, 1.50, 1.40.

5+ trend, Straubing 7/10, Munchen 9/10, Kolner 5/10, Eisbaren 9/10, Washington 7/10, Philadelphia 8/10, Winnipeg 8/10, Vancouver 6/10. Straubing igra protiv vodece ekipe; Eisbaren u dobroj over seriji; Capitalsi bi trebalo da izdominiraju kod kuce; ocekujem da Winnipeg odigra efikasnije na svom ledu.

Samo prvi par je na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Sparta Prague 5+, Rapperswil 5+, Valerenga 5+, Zvolen 5+, Salzburg 5+, KAC 5+. Kvota 8.42.

 

 

NFL

 

New England-Jacksonville >45.5

 

Philadelphia-Minnesota <38.5

 

Kvote, 1.85, 1.95.

Verujem da ce Jaguarsi dati nesto i danas, no ne verujem da mogu ponoviti efikasno izdanje od proslog vikenda. Ocekujem 1 i over, no posto fiks ne gadjam sjajno, probah poene. Drugi par lici na lagani minus; jedino da se odbrana domacina raspadne bas danas, pa da ovo udje u neku plus varijantu.

Slabija grupa.

 

Teniski tiket, Federer H1(-2.5), Halep <22.5, Keys >20.5, Kerber 9- 1. set. Kvota 4.66.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Prodje Dimitrov. Nazalost, nisam uspeo da iskoristim lepe kvote (jutros vec zavrsili prvi set, dok sam pristupio sokocalu). Ali, nista zato, gotovi su danas! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Krenem da igram golove u Amsterdam, kad oni ispred nosa 1 pa drugi... Hteo da sacekam kraj ht pa da igram ako ostane nula, onda nesto smestnem sa uma i vratim se al kasno za pola minuta.. :(

 

Sad cu verovatno na PSVa to sam jutros merkao. A pogodio sam Alaves dom2+ po 2.8, a pao u oba i 3+, dali prvi gol u 46.min.

Link to comment

Nema, losi rezultati i danas. Nadam se da ce bar ovi najbolji timovi biti efikasni (Bayern, Real, Barsa, PSG), da se pokrijem i uzmem nesto sitno. Ovo ostalo bezveze. Napoli i da razumem, no ovako kljakav Ajax, koji cuva loptu sa igracem vise, kao da protiv Barse igra (ili igraju za kladionice, sto bi ljudi rekli). 

Ne kapiram da jednom nedeljno, ne mogu svi jaci timovi da odu u 3+.:dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...