Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

takva kuhinja podrazumeva kucu, naravno. veliku. kao iz americkih filmova :D
ma nije tacno Asice, samo drugaciji pristup gradnji. vise otvorenog prostora sa manje konvencionalnih nosecih zidova i stubova i voila, masti na volju.
Link to comment
ma nije tacno Asice, samo drugaciji pristup gradnji. vise otvorenog prostora sa manje konvencionalnih nosecih zidova i stubova i voila, masti na volju.
boldovano samo ako je od mangulice -_-
Link to comment

Ja kontam da je to malo fotošopirano da bi sijalo više, te da se live ne cakli baš tako. Inače, ortak je tako npr otišao u gorenje za kuhinju, izneo ideju, oni mu urade projekat i sve ispadne tipa 240.000 dinara. Ode onda kod ortaka iz Pazove koji se bavi time i ovaj mu uradi sve APSOLUTNO ISTO za 90.000... Dakle, samo naći nekog fri lensera koji se ozbiljno bavi time i uštede se opasne pare.

Link to comment

Dobra je treća, može i koje kilce da se skine pešačeći i noseći stvari od frižidera do radne površine, od radne površine do šporeta... Meni koncept ovih prostorija izgleda kao da si u dvorište izneo šporet, ormariće, radni sto, frižider i stolice i poređao ih okolo u slobodnom stilu.

Link to comment

Ma nema, Evi, na slikama koncepta, to je samo zezancija da pokaze sta sve od elemenata postoji, zna se u principu kako se redjaju linijski te kockice, vaids iz friza, odmah do je radna povrsina, pa lavabo, opet radna povrsina, pa sporet i elektrozajebancije, sve u zavisnosti od tvog prostora.Tu pejzaznu kuhinju mogu da dopuste sebi samo odlikasi.

Link to comment
Ma nema, Evi, na slikama koncepta, to je samo zezancija da pokaze sta sve od elemenata postoji, zna se u principu kako se redjaju linijski te kockice, vaids iz friza, odmah do je radna povrsina, pa lavabo, opet radna povrsina, pa sporet i elektrozajebancije, sve u zavisnosti od tvog prostora.Tu pejzaznu kuhinju mogu da dopuste sebi samo odlikasi.
Ah ok, me stupid. Ova sivo-oker onda i meni najbolja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...