Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

8 minutes ago, nisam ja said:

sinoć prvi put pogledao celog rajana, a sad gledao eni hol na ovom top kanalu.

eni hol bio i sinoć. najviše volim kad joj u knjižari objašnjava kako se ljudi dele na jadne i bedne :lol:

Link to comment
4 hours ago, slepa živana said:

eni hol bio i sinoć. najviše volim kad joj u knjižari objašnjava kako se ljudi dele na jadne i bedne :lol:

 

meni je super kad mu ponudi čokoladno mleko, a on pita, šta sam ti ja? sin? 

Link to comment
Thor Ragnarok 2017
 
Prethodni torovi mi bili negledljivi al ovaj bas dobar, odlican zez
+1

Dobra i ekipica glumaca. Falila mi je jos jedna junakinja pored super hot Valkyrie da popuni taj neki balans ravnoteze, mogli su ubaciti onu Wonder woman [emoji13]

Godess of death malo preterana ali dobro je Blanset iznela fajt.
Link to comment

England is Mine

 

Na žalost, film je bezveze, kako sam i očekivao - verovatno da je Morissey figura o kojoj je jako teško praviti film, zbog mnogo tajni oko njegovih ličnih stvari. Ovo je još o mladom, stidljivom Morisseyu, pre Smithsa. Sve vreme gledamo osobu koja se stidi što postoji, pa se i mi verovatno stidimo sa njim. :) Film je toliko strejt, predvidljiv i nemaštovit, pri čemu pravi priču oko nečega gde nema priče. Izbor muzike (ploče koje je voleo mladi Morissey) je simpa. Šteta.

 

 

Zato Nico, 1998 veoma uspešno priča priču o poslednjim mesecima života Nico. na hrabar, jednostavan, a opet originalan način. Izvođenja njenih stvari  (My heart is Empty, Janitor of Lunacy, itd) kroz nastupe na poslednjoj turneji po istočnoj Evropi su odlična, i mudro odabrana od scene do scene. Tryne Dyrholm je super u glavnoj ulozi. Vidim da će biti sad na Festu,

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...