Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

+100 da Craiga, retko antipatican kameni lik koji ubije i promil zelje da se pogleda Bond (vise od toga realno ni ne postoji). Da su bar neku ludu glumacku ekipu okupili pa i da se proguta presmesnost cele price. Neshvatljivo mi je kako su se odlucili za njega. Brosnan bese dobro resenje kolko me pamcenje sluzi, mogao je odraditi jos koji...

Link to comment

dobar je Bond, nije baš da ulazi na kakvu top listu ali vredi pogledati.zaista ne vidim šta fali Craigu kao Bondu, sem što više ne pije martini nego hajniken što mu je kod mene plus. Šon Koneri, Rodžer Mur pa i Pirs Brosnan su klišeizirali lik do maksimuma pa je svakom sledećem ozbiljan problem da ubaci u Bonda nešto svoje ma kakav glumac bio. Neko je ovde pomenuo novog BBC Šerloka, par puta sam u toku filma imao nekakvu asocijaciju na njega, sad dal je to bila i želja Sema Mendesa ili samo moj trip ostaje da se vidi u nekom sledećem nastavku. Voleo bih da i Sem tako misli. A mislim da su i promene vršene u tom pravcu.psbilo nas četvoro u bionji:isuse:

Link to comment
i meni je ne-likvoleo bih videti jedan sa jude lawa drugi sa eric bana
Meni Craig k'o neki polu-huligan, fali mu dres i burberi kačket.Ovaj baja je trebalo da bude najjačitm Bond ikad, ali ga je zadrti Brokoli opisao kao "previše mračnog i agresivnog"... :isuse:lewis-bond.jpg
Link to comment

Odgledao Avengerse i Novog SpidermanaFina zabavaAvengersi me nervirali u jednom trenutku (Hulk je izuzetak), pa sam poceo da navijam za LokijaThe Amazing Spiderman, fini nadrndani efekti, jurnjava i fun.. ali zasto su morali da stvaraju novog Spidermana? Sve iznova i iznovaMada sa nestrpljenjem cekam 2. deo, najavljen TEK za 2014 <_<

Link to comment

Gledao u nekom društvu 2 komedije, Watch i The Campaign.Recimo da su prosečni sa obzirom da su komedije,opuštajući i na momente smešni sa par sjajnih fazona.Edit: msm da komedije mnogo bolje rade kada je u pitanju grupno gledanje.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Skroz simpa.Odlična fotografija (pola filma snimano u Taj Mahalu) i genijalna Alexandria :)tumblr_m4fz2je9ZV1roxfu8o1_500.png
nama u kuci ostala uzrecica od Alexandrie: 'That's how we speak'.od ovog filma covek postaje bolji.
Link to comment

uf jes super filmčić The Fall :)inače i meni su 12 gnevnih ljudi i Psiho super, Rašomon ok, a Vertigo mi je onako, zapravo nije nešto loš kao film, ali ima milion komada milion puta boljih <Hičkokovih> filmova te nikada nisam kontala hajpovanje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...