Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Little White Lies

 

Vise sam ocekivala. Iako je glumacka postava prilicno dobra i cine je neka draga lica, idejno je ok i ima zanimljivih momenata, film predugo traje i nekako je razvodnjen. 

 

Planiram od istog reditelja da pogledam Tell No One i nadam se da je bolji.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Stela said:

Little White Lies

 

Vise sam ocekivala. Iako je glumacka postava prilicno dobra i cine je neka draga lica, idejno je ok i ima zanimljivih momenata, film predugo traje i nekako je razvodnjen. 

 

Planiram od istog reditelja da pogledam Tell No One i nadam se da je bolji.

Oba filma su odlicna ali nisu za poredjenje. Tell no one je puslica od filma.

  • +1 3
Link to comment

Takođe, Gijom Kane je mnogo lep čovek.
Znam gde je Celebrity crush ali mrzi me da tražim prigodnu fotografiju sve su prigodne.

That’s all.

  • +1 1
Link to comment

Francuski The Astronaut, simpa film o "nezavisnom" astronautu koji želi da bude prvi koji će se "privatno" lansirati u svemir... 

Link to comment

Ovaj gore film je oooodlican, Kiton odvalio i kao glumac i kao reziser. Casting ne moze biti bolji, inspektorka luda ko struja.

Pozurite da gledate.

  • +1 2
Link to comment

Ghostbusters: Afterlife (2021) - lep filmcic. duhovito, zabavno, nepretenciozno - sveukupno sjajno zaokruzen paket. jako simpaticni karakteri par klinaca (fibi i podcast, pre svega), odlicna izvedba matoraca (carrie coon & paul rudd, koji su izgleda bas uzivali u ulogama), uz cameo pojavljivanja den ejkrojda, bil mareja i zigurni, te jk simmonsa i olivije vajld. na kraju - divan omaz heroldu remisu.
ko nije pogledao, a voleo je originalne ghostbusterse ili se priprema za frozen empire - eto lepe dvosatne pricice.

  • +1 1
Link to comment

Knox goes away i Sleeping dogs imaju zajednicki imenilac, gubitak pamcenja ali suprotnog smera. I sve ostalo je suprotno, dok je prvi film jasne ideje, hirurski precizno snimljen inteligentnog humora, drugi se muci da gledaoca odalji od ociglednog, nebitnim i aljkavim detaljima i dosadnim repetitivnim flesovima.

Ono sto valja u Sleeping dogs je magicni lik kog glumi Marton Csokas. Covek zraci i minimalni gestovi odaju da je u pitanju sjajan glumac, koji zasluzuje veliku ulogu i dobar film.

Edited by Lancia
Link to comment

Piccolo corpo (2021)

 

Očajna mlada majka, suočena sa užasima krutosti religijskih dogmi, kreće na putovanje kroz magične i opasne predele predindustrijske severne Italije.

Spora, melanholična borba za opstanak u svetu gde su okrutnost i eksploatacija naučene nužnosti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...