Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

1 hour ago, Papovac said:

opasan album 

jeste zarazan :thumbsup:

1 hour ago, Sludge Factory said:

Ty Segall - Freedom's Goblin

 

sad slusam. kakav hot chocolate cover :puke: ubice ga hiperprodukcija.

Link to comment
5 hours ago, Majo said:

 

sad slusam. kakav hot chocolate cover :puke: ubice ga hiperprodukcija.

 

Ja bas volim sto je hiperproduktivan, malo ko danas tako radi. Nekad su bendovi/muzicari izbacivali po dva albuma godisnje i trosili se za od 5 do 10 godina, neki i za manje. Ali to je taj 1 rokenrol™. Jebemise toliko za kvalitet, odn. to je Ty Segall, radi ono sto mi se svidja, pa sad da li je ovaj album bolji ili gori od nekog od prethodnih 10 nije toliko bitno, svakako mogu da slusam. Ovaj mi se dopada, mesao je i isprobavao svasta. Ko zna kako ce izgledati kad se potrosi skroz za neko vreme. Mozda potpuno nestane, a mozda nadje neku novu inspiraciju u nekom drugom pravcu. 

 

Bolje nego da nema nista :)

Edited by Sludge Factory
Link to comment

ozbilno preteruje. oh seees to rade na mnogo bolji nacin, cak i king lizard i kralj guster ((bla bla bla (mnogoglupo ime za band cela ekipa)), to radi bolje.

ty je bio jedan od mojih favorita, ali blago je prso.

Link to comment

slušala sam prelepi durutti column lips that would kiss kada me je jedna od najlepših pesama na tom albumu podsetila na lolu v. stain, te nastavljam sa mansardom

 

 

 

 

neko je zgodno iskompilirao meni omiljene pesme (имам сенка ноќе, немам тело дење; зимско палто и божилак), 3 u 1

 

 

Link to comment

omiljeni album za trčanje pored Makayinog In The Moment - Jeff Parker - The New Breed

a1291284488_10.jpg

 

Greg i Warren su snimili novi LP, u pre-orderu na bandcampu se dobije 10 numera sa albuma a ostalo 28.februara kad iziđe a tad ću ga okačiti na Novo, a dobro.
Hampshire & Foat - The Honey Bear

a2003197721_10.jpg

Link to comment
On 1/21/2018 at 6:42 PM, beyoncé said:

slušala sam prelepi durutti column lips that would kiss kada me je jedna od najlepših pesama na tom albumu podsetila na lolu v. stain, te nastavljam sa mansardom

ne da je ikome bitno, al meni interesantno: zaigrana muzičkim asocijacijama naknadno sam uvidela možda glavnu povezanost između ove pesme DC i grupe LVS. la douleur je primarno objavljena na kompilaciji hommage a duras, dok su lola v. stain dobili ime po junakinji jedne od novela margerit diras (izgleda da je MD bila baš popularna u to vreme).

 

np. hipbone slim and the knee tremblers - the sheik said shake

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...