Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

to jeste, zato se i ja pitam da li je odnos cena/kvalitet los ili je prosto dobar auto.
los odnos cene i onoga sto dobijas za te pare. ostala kola tih gabarita ti daju isto, za dosta manje para.
Link to comment

Grunf je surovi tehnokrata (a i covek vozi Francuski auto) i zanemaruje emotivnu komponentu brendova kao sto su Mini, Buba i Fica... Jeste malo jaca cena ali je auto macanski, a pod haubom bembara. Po meni najbolji remake klasika iz 60tih...Stari dizajn, utegnut, prelep enterijer, jako puno mesta za te gabarite, odlican motor i fini paket opreme.

Link to comment
Grunf je surovi tehnokrata (a i covek vozi Francuski auto) i zanemaruje emotivnu komponentu brendova kao sto su Mini, Buba i Fica... Jeste malo jaca cena ali je auto macanski, a pod haubom bembara. Po meni najbolji remake klasika iz 60tih...Stari dizajn, utegnut, prelep enterijer, jako puno mesta za te gabarite, odlican motor i fini paket opreme.
odlican motor i fini paket opreme idu tek od 25k pa na vise....., u Bermudskom trouglu Fica, Buba, Mini...., Mini definitivno daje najvise, ali i za najvecu cifru, Fica je nov model, ali i najmanji, a Buba najstariji, pa se moze naci za pristojan kes..moje misljenje.., ako imas love, Mini je pravi izbor, takva kola se ne kupuju da bi se prevozio frizider, islo kod rodjaka na selo, stekovalo na gorivu..., u njemu se uziva Edited by nexus13
Link to comment

sada se i mini može naći za vrlo pristojnu cenu, a euro 3 počinje još sa serijom iz 2000. pa se može lako i uvesti.prelep auto, to će svako reći, iznutra, spolja, udoban, stabilan, brz, milina za vožnju.. vešanja su 'sportska' pa i nije baš za beogradske rupe, ali u principu može i na duža putovanja jer na auto-putu leti, a prostora ima sasvim dovoljno - za 2 osobe. doduše i u slučaju sva 4 putnika nije uopšte tesan koliko se čini na prvi pogled, najviše na uštrb gepeka. mini je sigurno medju skupljim za održavanje, ali isto tako se može i izbeći oficijelni servis pa eto i tu uštede..

Link to comment
  • 1 month later...

alberto, jel ga ovo ti isparkiravaš sa prikolice?

lada niva 1.7i zvana vukosava, prelazi za 1.5 h naplatna rampa ni - bubanj potok , retro luk , ruska plastika he he potrosnja 9 - 10 l kosta pola od fensi mini kupera.
complimenti. ima je jedan prijatelj i da je nije bilo pretprošle godine kod penjanja na blidinje, nakon što su sve šminkerske mašine zapele u snigu, mislim da bi nas vučko rješio za marendu.
Link to comment
alberto, jel ga ovo ti isparkiravaš sa prikolice?
ne, to ga šofer jutros parkira na prikolicu.odkut ti ideja da ja imam žutu glavu <_< :lol:
Link to comment
odkut ti ideja da ja imam žutu glavu <_< :lol:
da ti pravo kažem, o glavi nisam puno razmišljala. zamišljah kako me spuštanje na rikverc s ove rampe podsjeća na gimnastičku vježbu na gredi :ph34r:
Link to comment
da ti pravo kažem, o glavi nisam puno razmišljala. zamišljah kako me spuštanje na rikverc s ove rampe podsjeća na gimnastičku vježbu na gredi :ph34r:
šta ne umem, ja autsorsujem, jel' da?
Link to comment
Čekaj, zar nisi prošle godine kupio isti takav, šta je bilo s njim?
Ne Nešo, prošle godine sam kupio treću generaciju, model 2000, taj će da ostane sa nama još par dana dok ne stavim četvrtu generaciju na table. To je ovaj crni sa današnje slike.
Link to comment

Ja sam dobio i treceg Forda u familiji, a sanse u velike da ce do kraja godine stici i cetvrti posto keva planira da zameni svoju Toyotu sa Fordom.Ovaj pripada mom 17-godisnjem bratu.IMG_0235-1.jpgIMG_0236-1.jpg

Link to comment

Fiat Dobla, novcijatog (mesec dana), svog. jedan pristojni dizelaski tegljac. spor, glup, ali dovoljno jak i pouzdan. Takodje i polovnog Espera, dobro cuvanog, skoljka korejska, ali pod njom Opel. Ruzan, ali udoban i suguran (pu, pu...). sad ce na tender, dosadio mi. Ocu novo i ocu Imprecu.

Edited by banatjanin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...