Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo sa ovim otpadom što se svako malo otkriva po nekim njivama, Obrenovac, Novi Sad... Pa jebote. Ako postoji razlog da nas poplave odnesu, to je onda ovo. Aj što sami radimo na tome da nas bude što manje, da se potrujemo i poubijamo, već što činimo i da niko poslije nas ne bude živ i zdrav na ovoj lijepoj zemlji. Pa koja su to sebična govna, djeca im jela taj otpad dabogda. 

Link to comment

Ovih dana sam se bas naslusao nekih strasnih prica kako se resava elktronski otpad i unistavanje diskova sa podacima... 

 

Takodje i da ljudi u nekom nasem brodogradilistu rade peskarenje bez ikakve zastite...

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Ovo sa ovim otpadom što se svako malo otkriva po nekim njivama, Obrenovac, Novi Sad... Pa jebote. Ako postoji razlog da nas poplave odnesu, to je onda ovo. Aj što sami radimo na tome da nas bude što manje, da se potrujemo i poubijamo, već što činimo i da niko poslije nas ne bude živ i zdrav na ovoj lijepoj zemlji. Pa koja su to sebična govna, djeca im jela taj otpad dabogda. 

 

Moj brat je bio u timu za sklanjanje tog otpada u Obrenovcu. Nije bio kancerogen ni radioaktivan. Mediji naduvali. 

Link to comment

Ali u svakom slučaju zašto bi ga neko zakopavao? Ako je dobar i neškodljiv, mogli su njime onda da nađubre njive ili prospu u Savu. Nije poenta u tome kakav je, već što je nekom to uopšte palo na pamet, da kad ne zna šta će sa otpadom, da ga zatrpa, pa ako se nađe, biće jebigica, izvinite, ako ne nađu, dobro i jest, nastavljamo. Nije niko ni rekao da je kancerogen ili radioaktivan, ali valjda je neko ulje, time se svakako mijenja kvalitet zemljišta, pa se onda seljaci pitaju što im ne rađa ništa ili što jabuke imaju ukus prasetine (ok, ovo još i zvuči do jaja, ali svakako nije prirodno)

Link to comment

a kad bi i kaznjavanje koshtalo, shta bi se isplatilo? :dry:

 

ovde se nekako uspostavilo kao skroz normalno da biznis ima pravo da ushtedi na propisima, tudjoj shteti i zajednici kad god mu odgovara. inache ne mogu da zarade a njihov cilj je da zarade i to nam je sad svetinja. mozesh misliti bezopasno je, pa kod majke u avliji neka chuvaju ako je bezopasno.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Zato što postoje propisi o odlaganju otpada i opasnog i neopasnog. Odlaganje u skladu sa njima košta. 

pa znam ja to sve, znam ja zašto to oni rade, ali da budu toliko sebični i nerazumni, ja to ne razumijem. Kao da niko nikad neće poslije njih/nas živjeti na ovoj zemlji. Takav nam je odnos, tako nas i treba tretirati, ako smo već takva gamad i ne gledamo dalje od svoje guzice, onda nas i treba zaprašiti da što prije pocrkamo. Ja bih za ovo ne slao u zatvor, već... Bolje da ne serem dalje. 

Link to comment
On 02/02/2018 at 8:49 PM, ZerrorR said:

 

Moj brat je bio u timu za sklanjanje tog otpada u Obrenovcu. Nije bio kancerogen ni radioaktivan. Mediji naduvali. 

sta kaze brat, odakle nam dolazi otpad?

to sto nije kancerogen ni radioaktivan ne znaci da nije stetan na jos 1001 nacin

Link to comment
5 hours ago, ToniAdams said:

sta kaze brat, odakle nam dolazi otpad?

to sto nije kancerogen ni radioaktivan ne znaci da nije stetan na jos 1001 nacin

 

Fabricka ulja i maziva...  Tip koji je to zakopao je u tvorza vec dva meseca. Cistio je kojekakve bagere i masine i lepo zakopavao... Sto da placa profesionalno uklanjanje.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...