Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je zanimljivo kako je Palma takav domaćin i vodi tako uspješnu lokalnu samoupravu i zajednicu a njemu svaki sledeći put sve više ljudi sa ispruženom rukom, a on sve deblji. Je li to nedostatak prosperiteta ili sirotinja raja samo sve više gubi obraz i traži i kad treba i kad ne treba?

Link to comment
Meni su ove mucne slike sa Palmom uvek i iznova zaista najveca jadnost i sramota Srbije, s koje god strane da gledas. Primitivna moc i izgubljen ponos na jednom mestu.
Gledaj sa pozitivne strane, neko dobio dve crvene, ne bi ja reko da je to tako lose

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Quote

 

"Na mesečnom nivou štedimo između 8,5 i 10 miliona dinara. Članovi Gradskog veća i odbornici ne primaju ni plate, ni dnevnice, nema roming računa i funkcioneri sami plaćaju svoje telefonske račune, koriste svoje automobile, nema kafanskih računa, nema putnih troškova."


"Poljoprivredni proizvođači ne plaćaju tezge na pijaci i lokalna samouprava im ne naplaćuje porez na poljoprivredno zemljište."


Marković je dodao da u Jagodini nema ni komunalnih policajaca, a nema ni dizalica za odnošenje nepropisno parkiranih vozila. 

 

"Naša politika je da su korisnici budžeta građani i tako ćemo raditi i ubuduće", izjavio je on.

 

 

Jak je Kingpin, on je tu budalaštinu da se ovi na vlasti zlopate doveo do maksimuma, nema, jedino što fali jeste da kaže da ih po završetku radnog vremena prikuju na krst i bičuju obični sužnji.

 

Ova politika mu je odlična, zvuči dojajno mada i dalje ne mogu da provalim šta to zapravo znači, valjda je to ono što bi trebalo da bude tzv. aksiom. 

Link to comment

Palma da zakonski zastiti ideju "Rad bez plate, dnevnica, goriva i telefonskih racuna" jer ce uskoro da je izrabljuje cela naprednjacka bulumenta.
Loncar izjavio da je molio onog Gasica koji nije direktor BIA da preuzme vodjenje KC Nis i da ce ovaj to raditi, pazi sad..bez plate, dnevnica, goriva i placenog telefona.

Perpetuum mobile vlast.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

ja mislim da je nase drustvo na tom nivou da kad bi ova cemerna opozicija uradila brosuru na 3-4 strane

gde bi bukvalno u par recenica i fotografija  pisalo kako se od ljudi skuplja porez (onaj osnovni, plate, imovina) i uopste kako se puni budzet, kako se bira vlast (glasovima gradjana, da nije od boga dana) i kako ona tim budzetom raspolaze

zatim priloziti dokaz da su plate i penzije isplacivane i pre vucica (da mislim i da je to potrebno) i da ce biti isplacivane i posle njega

i neku osnovnu semu npr kako umesto 10 potrebnih, mi imamo zaposlenih jos 10 stranackih vojnika koji jedu te zajednicke pare

i ukratko da ovaj sns klub penzionera, ove palmine "crvene" za "gospodje i gospodu" i uopste sva ta "davanja" da su njihove pare

da im je oteo hiljadu dinara mesecno , da bi nekima od njih dao po 100 dinara godisnje

 

i eventualno navesti da niko od tajkuna nije u zatvoru. citirati vuciceva obecanja i staviti njegove fotografije sa karicem, miskovicem, pa i dinkicem

samo to i stampati u visemilionskom broju primeraka, angazovati volontere da nose od kuce do kuce

 

ubedjen sam da bi vec to bio korak koji bi mnogima otvorio oci

vec dugo imam utisak da te najbazicnije stvari dobar deo stanovnika srbije ne razume

 

drugi korak bi bio nekakvo sredstvo informisanja. za nacionalnu tv skoro sigurno nema sanse, radio nije dovoljno slusan, internet ne pokriva tu ciljnu grupu. ostaju novine. bilo kakve. da kostaju maksimum 20 dinara. ono gole zenske, automobil,  horoskop najmanje pola strane, trac ceca, veca, aca, maca 2-3 strane, velika jednostavna ukrstenica i samo ove najbazicnije stvari. nista visoka politika. nista eu, rusija, amerika, kina picke materine. nista kosovo, republika srpska, fedracija, hrvatska, albanija. samo iz dana u dan objasnjenja kako ih kradu. zasto nemaju za hranu. zasto podizu kredite za slavu. 

i na sta trose njihove penzije/plate i novac koji odvajaju u drzavnu kasu uz odgovarajuce fotografije nove elite

Link to comment

pa okej je. dani radosti smenjuju dane zalosti, njegova misija je suspendovana do srpske nove, spakovo je danas museme citulje ispred skupstine i odneo ih negde, postavljaju novogodisnju binu za acu lukasa. moze i on covek nekad da se odmori.

Link to comment
21 hours ago, pbg12345 said:

ja mislim da je nase drustvo na tom nivou da kad bi ova cemerna opozicija uradila brosuru na 3-4 strane

gde bi bukvalno u par recenica i fotografija  pisalo kako se od ljudi skuplja porez (onaj osnovni, plate, imovina) i uopste kako se puni budzet, kako se bira vlast (glasovima gradjana, da nije od boga dana) i kako ona tim budzetom raspolaze

zatim priloziti dokaz da su plate i penzije isplacivane i pre vucica (da mislim i da je to potrebno) i da ce biti isplacivane i posle njega

i neku osnovnu semu npr kako umesto 10 potrebnih, mi imamo zaposlenih jos 10 stranackih vojnika koji jedu te zajednicke pare

i ukratko da ovaj sns klub penzionera, ove palmine "crvene" za "gospodje i gospodu" i uopste sva ta "davanja" da su njihove pare

da im je oteo hiljadu dinara mesecno , da bi nekima od njih dao po 100 dinara godisnje

 

i eventualno navesti da niko od tajkuna nije u zatvoru. citirati vuciceva obecanja i staviti njegove fotografije sa karicem, miskovicem, pa i dinkicem

samo to i stampati u visemilionskom broju primeraka, angazovati volontere da nose od kuce do kuce

 

ubedjen sam da bi vec to bio korak koji bi mnogima otvorio oci

vec dugo imam utisak da te najbazicnije stvari dobar deo stanovnika srbije ne razume

 

 

Za većinu je već pola od toga tldr, ali zato 20e ili nešto slično opipljivo odlično kapiraju.

Link to comment

članak ima 5 redova, mogao si to da pročitaš do kraja.

u njemu piše da je ovaj dečko 2. žrtva malih boginja i da je bio nevakcinisan.

 

antivaksersku stoku treba kažnjavati drakonski i te "demokratske debate" zabraniti na TV sa nacionalnom frekvencijom (i šire).

jebeni XXI vek, doba kopi pejst gugl poluobrazovanih morončina!!!

Link to comment
5 minutes ago, Hella said:

gde se dede stari XX vek u kom su svi imali po 2 disertacije minimum :fantom:

naravno da nije bitno koliko ko ima disertacija, već da ne može jednako da vredi reč/mišljenje onoga ko je završio dopisnu gugl školu i onoga ko se nečim profesionalno bavi.

ne može se demokratski odlučivati o tome jesu li nam potrebne vakcine, na primer.

što ti sigurno znaš i pored prekomernog izliva 1 ironijske kafe na mozak.

 

uzgred, (doktorska) disertacija je samo ulaznica za samostalno bavljenje naučnim radom. dokaz da si sposoban da sagledaš/rešiš kompleksan problem i ništa više od toga. 

Link to comment

Ispade da nije dalek put od toga "e jes' lud ovaj Miroljub" do toga da gostuje na svakoj tv i da je prva izmjena na poziciji ministra zdravlja. Ionako ima isti uticaj na stavove raje po pitanju zdravstvenih navika. Pomoćnica ona lujka Velkov.

 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...