Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

"Pravo je čudo što turistička inspekcija nije sačinila zapisnik nedavno kada je Ivica Dačić, u svojstvu potpredsednika vlade, i to pred kamerama, francuskom ministru za migracije Eriku Besonu sa Beogradske tvrđave pokazivao spomenik koji gleda na ušće i pričao o planinama i brdu, koje se na turskom kaže kale... ":lol::Hail:

Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1837

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    772

  • radisa

    719

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Neverovatno, opet taj Istok?Anyway, koja je vrednost nobela u knjizevnosti inace? Sad, ili bilo kad? On to nije morao da pominje, ali kritika po tom osnovu je jos manje relevantna. EDIT. Neverovatni promasaj poente.EDIT2. Postoji li, i moze li uopste (makar i teoretski) postojati neko u Srbiji koga pametnjakovici tipa Symeta (i mnogih drugih na ovom forumu, a iz Srbije) nece sa'raniti cim usta otvori? Ja takve ljude nigde nisam video.

Edited by Indy
Link to comment
EDIT2. Postoji li, i moze li uopste (makar i teoretski) postojati neko u Srbiji koga pametnjakovici tipa Symeta (i mnogih drugih na ovom forumu, a iz Srbije) nece sa'raniti cim usta otvori? Ja takve ljude nigde nisam video.
Ne znam da li si upucen u rad Milana Kamponeskog, on je malo specificna faca, bavio se, pored ostalog, i medijskim zastupanjem ordinarnih kriminalaca (Rodici, osnivaci Kurira), i koji je rutinsku proveru papira te kuce, koja je jedan od najvecih poreskih duznika u zemlji i koja nijednom svom radniku nije uplatila, u dugom nizu godina, obavezne doprinose, sto je javna i proverljiva informacija, nazvao, citiram, "uvodom u uzasnu diktaturu" i "represijom" i "ugrozavanjem slobode govora".ne moras da budes iz Srbije da bi takvog lika tovario gde stignes. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Sto se nisam kladio u 1000 dol. sad bih bio bogatiji covek. Nisam jos nikad video nekoga za koga vi ne znate da je zasluzio da bude popljuvan i da shodno tome ne treba slusati ni kad ima nesto pametno da kaze. To je taj mentalitet koji sve saseca u korenu... Zaista tragicno.EDIT. To valjda i ide sa premalom, u se zatvorenom sredinom. Sto je kanda i bila jedna od poenti ovog "debelog Istoka".

Edited by Indy
Link to comment
Sto se nisam kladio u 1000 dol. sad bih bio bogatiji covek. Nisam jos nikad video nekoga za koga vi ne znate da je zasluzio da bude popljuvan i da shodno tome ne treba slusati ni kad ima nesto pametno da kaze. To je taj mentalitet koji sve saseca u korenu... Zaista tragicno.
izvini, jel ces ti sada da juris ljude koji zive u Srbiji i spustas ih za sve sto kazu? Ja se slazem sa tobom, to sam ti i rekao, da u Srbiji postoji problem u komunikaciji itd ali bas da prozivas ljude zbog mesta gde zive, to nece ici. Za ovog Kamponeskog nemam sta da mislim, on je portparol osudjenih kriminalaca, to nije moja fantazija nego javno proverljiva stvar. Mozda ima sta pametno da kaze ali cu radije slusati neke druge pametne ljude, ima ih u ovoj zemlji sasvim dovoljno.
Link to comment
jel ces ti sada da juris ljude koji zive u Srbiji i spustas ih za sve sto kazu?
Pa upravo vi to radite, sada i ovde. Samo sto je to OK kad vi to radite.Covek nije rekao NISTA POGRESNO. (Cak ni za Nobela, koliko to bilo bezvredno, nije omanuo previse - prosle godine je 1 tuniska blogerka bila nominovana za Nobela, mada za mir.) Edited by Indy
Link to comment
Pa upravo vi to radite, sada i ovde. Samo sto je to OK kad vi to radite.Covek nije rekao NISTA POGRESNO. (Cak ni za Nobela, koliko to bilo bezvredno, nije omanuo previse - prosle godine je 1 tuniska blogerka bila nominovana za Nobela, mada za mir.)
ja nisam ni video klip, niti sam ga komentarisao.da ogolim stvar do kraja, reagujem visceralno na samu pojavu ovog lika, posto Rodic i meni duguje i pare i doprinose, i to mi nikada nece biti placeno. sad, ako u tome vidis neku posebnu srpsku zlobu, tu ne mogu nista.sad gledam klip. on kritikuje iste pojave koje je sam generisao promovisanjem interesa kriminalaca.evo, zavrsio sam gledanje, govor je banalan do bola, pun glupih generalizacija, uz dodatak istih onih stvari koje su nas dovele dovde "pojesce nas Albanci, njih ima mnogo". Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...