Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Inace da sprecim spekulacije o tome da sam histerican (jesam, ali ne sada), tacno je da sam ovo procitao u smrdljivim Novostima ali sam proverio i iz drugog izvora. dolaze, gledaju, proveravaju. not nice.@zugurosh: +1 :lolol:

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1837

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    772

  • radisa

    719

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za mene ovo nije politika, zabole me da li je u pitanju naprednjak, demokrata, socijalista ili ko već. Ova poplava višestruko osuđivanih kriminalaca, pevaljki i njihovih menadžera na javne funkcije potpuno je neverovatna. Zemlja u kojoj je tako nešto moguće jednostvno nema budućnost. Nestaće.
jos je bolje to sto su sada politickim angazmanom u sopstvenim, a i u ocima svekolike srbadije (tj njenog zatucanog, polupismenog, slaboumnog dela), oni prakticno abolirani od svake krivice. ocekujem jos samo postupke rehabilitacije i nadoknade stete za sve kriminalce koji su trenutno u vlasti, za ono sto su gonjeni ranije. zato se ovde korupcija i kradja nece iskoreniti nikad, srbiji je to redovno stanje, za sve postoji opravdanje i razumevanje, a kazne i nagrade su zamenile mesta. ovo je brod koji tone, ali najgore pacovcine ne iskacu vec se kace na najvise palube. Edited by garoviks
Link to comment
Pre svega, smatramo izuzetno pohvalnim, i nadasve ohrabrujućim to, da u jeku sveopšte ekonomske krize koja potresa tržišta širom sveta, institut na čijem ste čelu može da priušti besplatne, dobrotvorne radne aktivnosti. Ukoliko je to znak opšteg poboljšanja stanja u srpskoj privredi, drago nam je da dolaze vremena ovakvih besplatnih akcija i u tako izdašnim iznosima.
Naslov im je kurirski, a predlozi se uopste ne slazu sa sadrzajem pisma.
Link to comment

Tako je uvek bilo, nije to znak neke posebne propasti.Inače, to meni pre liči na neki dil sa pranjem para, odnosno preusmeravanjem budžeta u nečije džepove.

Edited by gotivac
Link to comment

Ma da, ali kažem ti - firma "višak" iz budžeta preusmeri kao dar crkvi čiji su računi i riznice za državu nedodirljivi, a onda se deo tih para (50-50 ili kako se već dogovore) vrati direktoru. I to funkcioniše besprekorno.

Link to comment
sustina je da drzava mantijasima poklanja pare.
Poklanja im, ali ne preko CIP-a. CIP je d.o.o. U sustini su javno prozvali generalnog direktora jednog preduzeca sto je ucinio donaciju jednoj ustanovi a ne drugoj [kojoj nije potrebna usluga koja je bez naknade obavljena u korist prve ustanove]. Edited by reg
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...