Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

uk.
to ti je isto :P
Meni zvuči da ne donose bodove za kategoriju.
kategorija beše ono "viši saradnik", "niži saradnik", "ludi naučnik", "ultra-ludi naučnik" i slično?
Link to comment
oće stići za izveštaj?
Hoće evilsmile.gif A juče saznadoh da će svetlost dana do kraja januara ugledati i jedan zbornik za koji sam rad poslao pre više od dve godine i u međuvremenu ga prežalio :s_w:
Link to comment

jbg. ja čekam 6 komada da izađu iz štampe, neke već i po godinu - dve dana.nego zabrinjava to što nije plaćeno za časopis za prošlu godinu niti su stigle pare od prošlog konkursa za monografije.(niti je raspisan novi konkurs)

Link to comment
jbg. ja čekam 6 komada da izađu iz štampe, neke već i po godinu - dve dana.nego zabrinjava to što nije plaćeno za časopis za prošlu godinu niti su stigle pare od prošlog konkursa za monografije.(niti je raspisan novi konkurs)
ekeke. mi smo monografiju napisali tek kad su zapretili da vratimo pare. ali to je bilo davno ^_^
Link to comment

srećom sam ja izbegao to zaduženje ali sam zato morao da pokupim papire sa fakulteta za sve saradnike-doktorante :frust:samo da se pohvalim, naš institut ima saradnika koji je objavio 8 monografija za 2 godine :0.6:

Link to comment
jel 1 veličinatm?edit: vidi bubo kako se pišu knjige. <_<
sigurno brate, pishem knjige za 6 chitalaca koji razumeju cirilicu. sledecu cu da pishem za troje <_<al sad smo predali poglavlje in inglish kod 1 finog i ozbiljnog stranjskog izdavacha. to ce chitati josh 14oro :s_w: Edited by thermal bug
Link to comment

Mala pomoc mi je potrebna, nista strasno, ako neko ima neku ideju, super. Sledece nedelje prezentujem neki work in progress, neka empirija je u pitanju. Sad da ne idem u detalje koja je tema (ima ovde i malo sujeverja), mene bi zanimalo kako bi se mogao nazvati pristup u kojem pokusavamo da naknadnim ponasanjem aktera objasnimo njegove prethodne odluke (koje samo posmatramo, ali im ne znamo uzrok). U principu moze "ex post" analiza, ali to mi malo 'nako. Treba mi dakle nesto lepse :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...