Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

izaso mi clanak :) vec imam bolje postignuce u 2013. od arbajtmanove koleginice, ekeke. a u drugoj polovini godine treba da izadje jos jedan, prihvacen al na lageru. jos ako uspem nesto da odradim i ove godine, a da bude objavljeno ove, na konju sam, posto me uskoro ceka pisanje grantova za postdok.sto me podseca na cinjenicu da je danas radni dan, i da bi mi valjalo da se tako prema njemu i ophodim...

Link to comment

puff dobro me podsetiste da moram da veoma uskoro* pogledam raspored konferencija za godinu 2013tu te da se bacim na posao u vezi istihvećina rokova za predaju radova za naše konferencije je bizarno grupisana u period od sredine januara do kraja marta/početka aprila, tako da ono

Link to comment
puff dobro me podsetiste da moram da veoma uskoro* pogledam raspored konferencija za godinu 2013tu te da se bacim na posao u vezi istihvećina rokova za predaju radova za naše konferencije je bizarno grupisana u period od sredine januara do kraja marta/početka aprila, tako da ono
ja na konferencije vishe ne idem. ne rachunaju se u platu <_<
Link to comment

kad smo kod bizarnih rokova, posto se polako primice kraj mom doktoratu, a i muzu je potpuno dozlogrdio posao ovde, odlucili smo da zajedno gledamo razne pozicije na drugim univerzitetima. i tako je 15. decembra izasao oglas koji je za njega vrlo privlacan, ali je rok - 7. januar! hajde sto je on morao da sastavi silna dokumenta tokom praznika, to nema veze, nego sto je morao da nadje i tri osobe koje ce mu napisati pisma preporuke u pauzi izmedju bozica i nove godine, dok su na skijanjima, posetama familiji, i gde sve ne.

Link to comment

a gde se prijavljuje, u USA?za neke projekte sa Amerima smo svojevremeno imali rokove 2gog i 3ćeg januara :frust:

ja na konferencije vishe ne idem. ne rachunaju se u platu <_<
ju!kako se to ne računaju u platu?neće da plate put, ili nisu dovoljno bitne za ugled, lik i delo, il šta?
Link to comment
a gde se prijavljuje, u USA?za neke projekte sa Amerima smo svojevremeno imali rokove 2gog i 3ćeg januara :frust:ju!kako se to ne računaju u platu?neće da plate put, ili nisu dovoljno bitne za ugled, lik i delo, il šta?
Meni zvuči da ne donose bodove za kategoriju.
Link to comment
Meni zvuči da ne donose bodove za kategoriju.
tako je. kategorije premeshtaju svakih 15 minuta, para sve manje, uslovi sve idiotskiji, pravila se menjaju u toku igre, nikad ne znash sta ce da te snadje. ja nisam u stanju da za konferenciju spremim krsh, nego sve radim isto i shto bih lupala 2 meseca posla za neshto sto moze da se proda bolje (as in - mnooogo bolje, zashto bih dala neshto sto vredi 8 za neshto sto vredi 1 ili 1.5? a i to samo za zvanje, a i to ne mora. za kintu jok). meni su rekli da se sad to zove kapitalizam, i ja tu nemam shta da dodam, samo da se ponasham trzishno, pare, muzika, ovce, livada. kad se uvede konferencija kao uslov za opstanak, ja cu ici na konferencije -_- Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...