Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

55 minutes ago, MilenaS said:

 

gospodjo, zar Vi niste zavrsili PMF? otkud sad FTN "Vas fakultet"?

Znate, jesu zgrade jedna do druge, cak i obe skracenice imaju F slovo - ali nije to isto.

 

 

On 10/9/2017 at 5:17 PM, MilenaS said:

PMF, Novi Sad,

Master u Evropi, bioinformatika, TU Delft

PhD candidate, ja se nadam do kraja 2018 i phd. primenjena tehnologija, ino

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 2/28/2018 at 5:05 PM, gospa buba said:

neki privatnici hoce uz pomoc vlade srbije da privatizuju etf, ukratko. u dugo, hoce iz etf-a da izmeste potencijalno profitabilne smerove, privatizuju, a etf-u zabrane da nastavi da se bavi pomenutim delatnostima, to ti je udugo. a uopshte, razgrcu konkurenciju uz pomoc drzave, tako je svuda u kapitalizmu. a u mom svetu to je deo shire slike na kojoj cheda crvene buzroazije unishtavaju sve shto je ostalo da valja, u svom privatnom ratu protiv... nechega.

kakavje ovo institut?

 

Link to comment

inovacije i tehnologije u poljoprivredi, univerzitet novi sad. interesantna ekipa. raj za prebege iz drugih institucija vec nekoliko godina :)

sent from bubamoto

Link to comment

@gospa buba Bubo, ja se tog instituta ne sečam, niti sam čula da se nešto pravi za to. Ali sada kada pogledam ko radi, na stranici vidim da su mahom profesori sa PMF, FTN, Poljoprivrednog, neki grci, veliki broj asistenata ili reaserch fellowa ima samo master. Vidim neke sa hemijskog i fizičke hemije iz BGDa

Link to comment

n+1 put drzava troshi skupu radnu snagu da ponovo ispravi greshke u bazi koja ne moze da konvergira :isuse:

 

preostaje mi jedino da sedim budna do dedlajna i neprekidno ispravljam i ispravljam ispochetka, ne bi li u trenutku kad zatvore, moja verzija ostala poslednja :rolf: 

Link to comment
11 hours ago, gospa buba said:

n+1 put drzava troshi skupu radnu snagu da ponovo ispravi greshke u bazi koja ne moze da konvergira :isuse:

 

preostaje mi jedino da sedim budna do dedlajna i neprekidno ispravljam i ispravljam ispochetka, ne bi li u trenutku kad zatvore, moja verzija ostala poslednja :rolf: 

 

11 hours ago, gospa buba said:

n+1 put drzava troshi skupu radnu snagu da ponovo ispravi greshke u bazi koja ne moze da konvergira :isuse:

 

preostaje mi jedino da sedim budna do dedlajna i neprekidno ispravljam i ispravljam ispochetka, ne bi li u trenutku kad zatvore, moja verzija ostala poslednja :rolf: 

gospa bebo šta se dogodilo?

Link to comment
11 hours ago, gospa buba said:

n+1 put drzava troshi skupu radnu snagu da ponovo ispravi greshke u bazi koja ne moze da konvergira :isuse:

 

preostaje mi jedino da sedim budna do dedlajna i neprekidno ispravljam i ispravljam ispochetka, ne bi li u trenutku kad zatvore, moja verzija ostala poslednja :rolf: 

:D

 

taj sam problem rešila tako što od kad sam se ovde poslednji put žalila na tu temu, više nisam ni otvarala bazu

ili tako ili ovo tvoje

Link to comment
[emoji3]
 
taj sam problem rešila tako što od kad sam se ovde poslednji put žalila na tu temu, više nisam ni otvarala bazu
ili tako ili ovo tvoje
ja sam sinoc pred ponoc ponovo proverila svoje izmene, da ostanu moje kad preseku. problem mi je shto mi se svashta izbrljavilo na unosima koje sam radila samo ja, nije bilo drugih lica da deluju. mada se nasha opushtenost i zasnivala na tome da je onaj jedan dobrocudni shtetochina izgubio lozinku i ministarsrvo mu nije dalo novu :D

sent from bubamoto

Link to comment
e jbg sad je kasno da otvaram
ako ne bude kako treba, svaliću sve na njih
nocas je zatvoren dedlajn za deo o autorima a do nedelje mislim za duplikate. e to ce da bude veselje. meni je autore vratio u cirilicu, published names, pa sam to popravila.

sent from bubamoto

Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

nocas je zatvoren dedlajn za deo o autorima a do nedelje mislim za duplikate. e to ce da bude veselje. meni je autore vratio u cirilicu, published names, pa sam to popravila.

sent from bubamoto
 

 

ne razumem. autori su valjda po difoltu u ćirilici (osim stranaca), tj. onako kako su inicijalno uneti u registar. mi ih samo uvlačimo direktno iz te baze, ne može to da se menja

sad sam morala da otvorim i kod mene i sva imena domaćih su u ćirilici. jedino što su negde puna imena i prezimena, a negde inicijali. ali rekoše mi da je to isto do njih

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...