Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

4 hours ago, maharaja said:

Da, i dobro je da se krenulo na odgovorne u lancu - mentore i komisiju. Ja bih ubacio još apsolutno sve koji su ikakav potpis na to dali.

Sa FON-a još niko nije potpisao

 

Ja videh na FB/TW da jedan prof jeste?

Link to comment
1 minute ago, maharaja said:

Koliko sam shvatio, vrlo brzo je ta osoba ugasila tviter. Ne znam kako se posle odvijalo, ali liči na ozbiljan pritisak + kukavičluk.

 

A to je ona profesorka sto je 'postala' Grk?

 

Nisam skapirao da je ista osoba u pitanju.

Link to comment
43 minutes ago, maharaja said:

Koliko sam shvatio, vrlo brzo je ta osoba ugasila tviter. Ne znam kako se posle odvijalo, ali liči na ozbiljan pritisak + kukavičluk.

 

не знам за твитер, али на овој петицији и даље стоји потпис

Божидар Раденковић редовни професор ФОН

     

 

Link to comment
36 minutes ago, Lezilebovich said:

 

не знам за твитер, али на овој петицији и даље стоји потпис

Божидар Раденковић редовни професор ФОН

     

 

 

Hvala!

 

Pomislih da sam nesto sanjao :lol:

Link to comment

Ne prenosis glavni detalj biografije.

 

Quote

Од 2010. године је Председник Скупштине Удружења ”Српски Кривак”.

 

http://krivak.rs/ciljevi-udruzenja/

 

Ciljevi:

Quote

Гајење нарочите сорте домаћег белог кукуруза “Српски Кривак” на посебним историјским и географским локацијама.

Воденично, хладно, млевење кукурузног брашна од “Српског Кривака”, за личну употребу и поклоне.

 

:blink:

Link to comment

Misliš ovo? 

  1. Афирмација аутентичних достигнућа у области културе, науке, уметности, спорта, новинарства, привреде и пољопривреде Србије.
  2. Коришћење, унапређење и промовисање савремених информационо-комуникационих технологија ради превазилажења временских и просторних баријера између људи.
  3. Чување и афирмација традиционалних културних вредности и обичаја.
  4. Гајење нарочите сорте домаћег белог кукуруза “Српски Кривак” на посебним историјским и географским локацијама.
  5. Воденично, хладно, млевење кукурузног брашна од “Српског Кривака”, за личну употребу и поклоне.
  6. Додела годишњих награда “Српски Кривак” за нарочите заслуге и достигнућа у професионалним и/или друштвеним активностима.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Po onome što je posle pričao izgleda "razočarano".
Ali pošto vidim da je zagrejan da drži govoranciju na onom srpskom favosu na kopu, cenim da je "jak" kod vlasti...


...shiit has hit the fan....

Link to comment
14 hours ago, Frank Pembleton said:

E evo ovaj iz Nordeusa o transformaciji Etf-a . Kod Jugoslava na N1


...shiit has hit the fan....

2

Puuu. ne razumem o čeme se radi... može neki konteks, za nas koji smo studirali van BGa?

Link to comment

neki privatnici hoce uz pomoc vlade srbije da privatizuju etf, ukratko. u dugo, hoce iz etf-a da izmeste potencijalno profitabilne smerove, privatizuju, a etf-u zabrane da nastavi da se bavi pomenutim delatnostima, to ti je udugo. a uopshte, razgrcu konkurenciju uz pomoc drzave, tako je svuda u kapitalizmu. a u mom svetu to je deo shire slike na kojoj cheda crvene buzroazije unishtavaju sve shto je ostalo da valja, u svom privatnom ratu protiv... nechega.

Edited by gospa buba
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

neki privatnici hoce uz pomoc vlade srbije da privatizuju etf, ukratko. u dugo, hoce iz etf-a da izmeste potencijalno profitabilne smerove, privatizuju, a etf-u zabrane da nastavi da se bavi pomenutim delatnostima, to ti je udugo. a uopshte, razgrcu konkurenciju uz pomoc drzave, tako je svuda u kapitalizmu. a u mom svetu to je deo shire slike na kojoj cheda crvene buzroazije unishtavaju sve shto je ostalo da valja, u svom privatnom ratu protiv... nechega.

Svašta, koji debilizam, to su oni koji misle da ETF ima funkciju da stvara samo softverske inžinjere?? aka programere???

 

Mada iskreno mi se sviđa ideja da se ukinu katedre i departmani. Ona analogija sa silosima ima smisla. Jer se neki paraziti tako čučure u tim svojim pregradama

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...