Jump to content
IGNORED

Evropskoj uniji Nobel za mir


Lezilebovich

Recommended Posts

abd...sljedeci nobel ide natuedit: ja kao gradjanin eu sam postao nobelovac!hvala. molim da mi moderacija deituje ime. Nobl. Krampa. hvala

Edited by Krampa
Link to comment
jasno vam je da ovaj topi postaje ozbiljan kandidat za deponiju Послато са GT-P6200 користећи Тапаток 2
Скоро па као награда. :fantom:
Link to comment
jasno vam je, nadam se, da ovaj topik postaje ozbiljan kandidat za deponiju?
Čini mi se da je Nobelova nagrada za mir najviše devalvirana i iskompromitovana. Setimo se da su laureati bili i Arafat, Peres, Rabin, Al Gor, Marti Ahtisari ...
Link to comment
Čini mi se da je Nobelova nagrada za mir najviše devalvirana i iskompromitovana. Setimo se da su laureati bili i Arafat, Peres, Rabin, Al Gor, Marti Ahtisari ...
Барак Хусеин Обама...
Link to comment
Ova nagrada EU je mnogo smislenija nego mnoge prethodne, uopste ne vidim neki poseban problem.
Problem (za ove koji fejspalmuju) je u tome sto su pojedine zemlje EU ucestvovale u napadu na Srbiju, a i na druge delove slobodnog sveta (Irak, talibane, Gadafijeve snage).
Link to comment
abd...sljedeci nobel ide natuedit: ja kao gradjanin eu sam postao nobelovac!hvala. molim da mi moderacija deituje ime. Nobl. Krampa. hvala
Prvo uvedite evro, pa patite ko sav posten svet. Nobllancia da, NoblKrampa jok. Uostalom, vise se slaze uz mene.
meni da se cestita sto sam najveci kuronja, prema vasudevicinoj mapi.meni se cini da je ovo podrskica eu da se odrzi i ne cepa. samo napred!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...