Jump to content
bigvlada

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

Recommended Posts

Friend

Ama bas niko iz SNS na ispracaju Glogovca?

levi

pa rečeno im je da ne dolaze. da su došli bilo bi da se koriste o mrtvog Glogovca u kampanji

Frank Pembleton

Danas sam sedeo sa svojim dugogodisnjim prijateljem koji zna sina ovog Radojicica, pa posredno i njega....

On nikako ne moze da dodje sebi , sta je ovome to uopste trebalo, ne moze da pronikne u konkretne razloge.

Jedino sto moze da vidi, je obecanje ove vlasti da ce graditi Tirsovu 2 i da ce to biti njegovo "zavestanje"

Njemu su deca preko, valjda mu je jedan sin u firmi sa onim Lazarom K. i naravno da im ne pada na pamet da se vracaju ovde...

Filozof manijak
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Danas sam sedeo sa svojim dugogodisnjim prijateljem koji zna sina ovog Radojicica, pa posredno i njega....

On nikako ne moze da dodje sebi , sta je ovome to uopste trebalo, ne moze da pronikne u konkretne razloge.

Jedino sto moze da vidi, je obecanje ove vlasti da ce graditi Tirsovu 2 i da ce to biti njegovo "zavestanje"

Što neko reče (mislim da je pointka 2.0 ) na drugom topiku: faustovska nagodba

Frank Pembleton

Pa Jbm mu miša...
Ako je stvarno "samo to" onda je to opet vrlo loša "karakterna osobina" mislim, spanđavati se se sa nitkovima radi toga...

...shiit has hit the fan....

Filozof manijak

Opet na osnovu pointkine priče (ili ako sam je najbolje shvatio), mogu da razumem ako se neko zarad višeg cilja spanđa sa nitkovima, ali ne mogu razumeti  da se eksponira u ime tih nitkova. 

Mislim, lahko je nama da palamudimo, ko zna koja stvarna priča iza svega....

Hamlet Strašni

Pa spanđavanje za javne ličnosti je eksponiranje

halloween

Npr. lekarske greške su teško dokazive, ali uvek bude izuzetaka.

katamaran

Sramota sta im rade...

http://mondo.rs/a1082484/Info/Beograd/Vucic-o-zabrani-spota-liste-oko-SNS.html

Jel ima negde da se vidi zabranjeni spot? Zvuci kao nesto sto bi Isidorin mali napravio.

edit: postuju zabranu al im uredno stoji na yt kanalu. Samo su sakrili broj dislajkova...

Vuceline Novosti

POGLEDAJTE - GDE JE GRADONAČELNIK?Predizborni spot SNS koji je oduševio Srbiju

Gori smo od Severne Koreje.

edit 2: Vucela zaboravio da sakrije koliko su odusevili™ Srbiju

OceniteDopada mi se 71 Ne dopada mi se 397

Sendvicari se koncentrisali na komentare a zaboravili da lajkuju vest. (nece da mi iskljuci bold...)

Zanima me da li ce mi Mondo pustiti komentar. Potpisao sam se kao Oprem Dobrojevic

Edited by katamaran

Tutankamon

Ubio je Olivera Ivanovića na pravdi Boga ali mu sada njegova agencija zabranjuje spot njegove stranke...spavajte mirno, sve je uredu, demokratija nije ugrožena

gospa buba

jel presvetli drzi danas neki masovni skup u beogradu, eno pun kikiriki autobusa parkiran duz bulevara kod jugoslavije :blink:

poshto se po novom parkiraju kojegde, da se ne primete beogradjani iz cele srbije :isuse:

sent from bubamoto

katamaran

Prepoznacemo ih kad se uhvate u kostac sa modernim tehnologijama

Spoiler