Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

Ostalo je jos 11 dana, sasvim dovoljno da se pametno potrosi stotinak miliona evra. http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15804/clienthome.doPPP 2012/2013 (popularna Tolaa™ liga)Code: 162926-421617Izgleda da ne moze da se bira H2H ili klasicna, uopste ne mogu da se setim kako je bilo prethodnih godina, tako da ne znam ni kako ce da izgleda ova liga. Postoji opcija da nam expert udje u ligu, u ponudi su Graham Hunter, Paul Simpson i Andrew Haslam, ali mislim da je bolje da ostane samo PPP.

Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Redizajn je uzasan. Svaka jebena stvar mora da se podesava. I koji racku timove sortiraju pod punim imenima, pa sad treba da jurim gde je BC Salke, KMG Nordesland, ili NK Dinamo.*Da li treba da napomenem da sam odabrao tim, kapitena i da je sada sve netragom nestalo? Pa majke vam ga nabijem!Sad su se vratili jer ih je blokirao NoScript. Nije ih blokirao dok sam ih birao :isuse:Pretpostavljam da biranje formacije gore, ne utice na kasnije izmene?Evo tima, v1.0

 

Edited by nbg4ever
Link to comment
Kako da pomeram izmene, da mi ne bude prva izmena defanzivac nego vezni?
Trebalo bi da se samo prevuku na drugu poziciju, tako i pise pored, ali ne moze. Verovatno je neka greska koja ce biti ispravljena pre pocetka.
Link to comment
Argentina IN.Znaci nista od H2H?Interfejs su definitivno downgrade-ovali iz nepoznatgog razloga. Uzas :puke:
Nista od H2H, ne spominje se ni u pravilima za lige. :(
Tolaa, kako si ti uopste nasla ovaj fantasy :) ? Sa uefa cl sajta ne moze da se udje :(
Pa jesam li ja Tolaa ili ne?! Platini me drzi na speed dial-u.A i pratim UEFA CL na Facebook-u.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...