Jump to content
IGNORED

Radio-televizija Vojvodine


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

koja je fora sa tv pretplatom? vidim da reklamiraju plaćanje iste na rtv pa me zanima da li to ako platim preko računa za struju ide njima od stanovnika Vojvodine ili kako se raspodeljuje?njima bih plaćala pretplatu,ubedljivo su najbolja televizija u regionu.
Novci se prosleđuju područno™ - ko struju plaća Elektrovojvodini, ako uplati deo za TV, ti novci idu RTV-u. Dakle, nema vajde od nas po beogradskom pašaluku.
Link to comment
Novci se prosleđuju područno™ - ko struju plaća Elektrovojvodini, ako uplati deo za TV, ti novci idu RTV-u. Dakle, nema vajde od nas po beogradskom pašaluku.
e pa to je super :)onda i treba da se plaća
Link to comment

mislim da ima neka distribucija između rtv i rts gde većina ide rtv-u... ako se ne varaminače % naplate je interesantan. bečki konjušari više poštuju zakone i cene program

RTS je nedavno izneo podatak da je sada procenat naplate pretplate na nivou Srbije oko 40 odsto, da je u Beogradu oko 63, a u Novom Sadu 70 odsto.
http://www.rtv.rs/sr_lat/drustvo/tv-pretplata-do-leta_386670.html Edited by Ravanelli
Link to comment
Novci se prosleđuju područno™ - ko struju plaća Elektrovojvodini, ako uplati deo za TV, ti novci idu RTV-u. Dakle, nema vajde od nas po beogradskom pašaluku.
Mislim da to ne ide tako čak sam siguran jer znam da se pare pustaju iz PTC za RUV ili deo njih.Ali sigurno ne možemo da plaćamo samo jedne ili druge.Send from WC solja by BVK
Link to comment
  • 1 month later...

cekaj, juznosrbijanci su godinama placali onog retarda sto je vodio tabloid na pinku, a sada izgleda radi nesto na rtv-u?! vojvodino, i bogu si teska.

Link to comment
cekaj, juznosrbijanci su godinama placali onog retarda sto je vodio tabloid na pinku, a sada izgleda radi nesto na rtv-u?! vojvodino, i bogu si teska.
On konkretno sam sebe finansira takav mu je dil...Ali u osnovi da.Mada mozes da obrnes da su ovi iz vojvodine placali Zikinu sarenicu...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...