Jump to content
IGNORED

Radio-televizija Vojvodine


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

@maharaja

ja mislim da bi i fudbalski klubovi trebalo da raspisuju konkurse kad im zafali npr. levi bek. pa da se jave diplomirano difovci, ko ima najbolje ocene, njega da prime :fantom:

O tome smo već vodili diskusiju :fantom:, neki Slovenci su to radili...
Link to comment

Gde su one mlade voditeljke sto su vodile ''Razglednice'', posle dnevnika od 17.00 i one otisle sa letnjom semom?

Ovu sto sada vodi nisam primecivao ranije

Link to comment

Gde su one mlade voditeljke sto su vodile ''Razglednice'', posle dnevnika od 17.00 i one otisle sa letnjom semom?

Ovu sto sada vodi nisam primecivao ranije

Ma poskidali ih ... I Kravićku iz jutarnjeg.

Misliš na ovu matoru što bulji u kameru ko jelen u farove...

Link to comment

Ma poskidali ih ... I Kravićku iz jutarnjeg.

Misliš na ovu matoru što bulji u kameru ko jelen u farove...

 

Misliš na Gorjanu? Ne znam, jedina dobra stvar je što se Senka vratila u neki normalan termin. Nema ni Milene popodne, ali ni Sanje i Milane (zajedno sa Kravićkom) ujutru. No, Ines je tu, a čini mi se da sam je video na onim prvim spiskovima koji su kružili netom, još pre "upodobljavanja", pa mi to malko nije jasno.

Link to comment

meni je ovaj komicar miroslav fascinirao. citao sam mu i tviter.

"je l znate nekog dobrog tv mehanicara? slika mi je mnogo zuta lololololo"

 

on i petruci - dasko i mladja za snsovce

a i svadbarski bend je odlican

 

neverovatno kako su smislili ceo taj dogadjaj. kao da su analizirali "podrzi rtv" i tacno pravili isti sadrzaj, samo prilagodjen njihovoj publici.

Edited by Ravanelli
Link to comment

a i svadbarski bend je odlican

 

I to sve sa Bajaginim "Verujem, ne verujem" i onom pesmom gde se rimuju "prepečenica" i "rečenica", koje su snimane baš u Novom Sadu, u RTNS (tj. Studiju M RNS), i to u vreme Jogurt revolucije...pričao Momčilo kako su jogurtaši prolazili pored studija kada su pravili taj album. 

Link to comment

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/minut-cutnje-za-nastradale-odrzan-cetvrti-protest-podrzi-rtv/wh94wx2

 

 

Transparenti bez vlasnika

Na ruti gde je prolazila kolona, preko puta Isidorine gimnazije pojavili su se transparenti "Daj patku tati" ali bez onih koji su ih tu postavili. Kako javlja naš reporter grupa mladića koja je kačila ove transparente pola sata pre protesta, nije želela da daje izjave, odnosno samo ako im se postave pitanja na ruskom jeziku.

 

 

Samo nek sto vise ovako nerviraju narod svojim kretenizmom.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...