Jump to content
IGNORED

Charlie Brooker


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

black mirror mi je bio pizdarija, mozda samo druga epizoda malo slabija IMO. dead set not so much.ove screenwipe, newswipe i how tv ruined your life su sve superzabavne i duhovite.

Edited by Joe D
Link to comment

standardno dobar je i ovaj weekly wipe sto je krenuo pre dve nedelje. (bice ih 6 u sezoni)mozda uleti malo vise britanskih tv informacija, ali uz internet je i to relativno.

Edited by Takeshi
Link to comment

Odlična prva epizoda druge sezone Black Mirror, iako sa premisom koju bi većina SF fanova doživela kao prežvakanu. (Meni prvo pada na pamet kako je Pohl to obradio u Kapija serijalu, taj post-mortem personality storage). A sa tehničke strane malo ubija suspension of disbelief taj mehanički aspekt - tako savršen AI i telo androida, to nećemo videti ni u kakvoj bliskoj budućnosti... ako ikada.Akcenat jeste bio na data gathering, ali nije uopšte u tome problem. Može čovek da provede svaki sat svakog dana celog života na Facebook-Twitteru, da bukvalno svaku misao zabeleži - pa ipak treba neki genijalni mehanizam koji će to sve da izanalizira i pretoči u funkcionalnu repliku čoveka. A trenutno stanje na AI planu je milion svetlosnih godina daleko od tako nečega.

Link to comment
Odlična prva epizoda druge sezone Black Mirror, iako sa premisom koju bi većina SF fanova doživela kao prežvakanu. (Meni prvo pada na pamet kako je Pohl to obradio u Kapija serijalu, taj post-mortem personality storage). A sa tehničke strane malo ubija suspension of disbelief taj mehanički aspekt - tako savršen AI i telo androida, to nećemo videti ni u kakvoj bliskoj budućnosti... ako ikada.
nacelno nemam problem da sf bude daleko od tekuce realnosti, ali i meni je smetao android, dok mi je do njegove pojave epizoda bila savrsenai ovako je dosta dobra, ali mi je ubila uzivljavanje a koncept kojim to nadomjesta je vise genericki nego provokativan
Link to comment
  • 3 months later...

Debelo kasnim ali evo da pprijavim da sam konacno odgledao celu drugu sezonu Black Mirrora i to u cugu. Nisam verovao da cu ovo reci ali svaka eizoda druge sezone je bolja od svake epizode prve sezone, a to uopste nije bilo lako.

Edited by pavllle
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...