Jump to content
IGNORED

The Spirit of Football


Dr Arslanagić

Recommended Posts

Nisam bio siguran na kom topiku da postavim pitanje, ali sam se na kraju možda simoblički odlučio za ovaj Spirit of football:

 

S obzirom na odlazak sada već nezanemarljivog broja high-class igrača u Arabiju, da li neko ima nameru da gleda/prati tamošnje prvenstvo? I ako ne - zbog čega? Da li je to principski, još nedovoljan kvalitet (pa će se promeniti odluka ako, lupam sad - još 50 igrača pređe do kraja godine tamo), nemogućnost emotivnog povezivanja sa klubovima, navika...

 

Da postavim neki misaoni eksperiment da celu PL pokupuju Arapi i naprave svoju "fantazi" ligu gde će isti igrači biti istumbani u neke Al-Ahlije i ine - da li biste gledali to takmičenje?

Link to comment

@Profesionalac ne, overdose fudbala mi je ogadio i ovaj evropski. lš sam gledao od polufinala i to na pola oka. ovo drugo i da ne spominjem

 

potpuno sam izgubio interesovanje za istim. ranije sam propuštao svega nekoliko utakmica na svetskom, sada sam ih nekoliko odgledao svih 90 min(isključujući “naše”)

  • +1 1
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...