Jump to content
IGNORED

Korisni programi


Recommended Posts

Ajde i mene zanima rss do sada koristio samo kao dodatak torentu za skidanje serija ☹ .
A vidim da dosta ljudi koristi za druge stvari...


...shiit has hit the fan....

Link to comment
  • 1 month later...

Da li nekim cudom postoji neka alatka/browser u koji bi se sa dva klika (copy/paste idealno) ubacili recimo ovi proksiji

 

http://proxygaz.com/country/nepal-proxy/

 

Mri me da ih ubacujem peske al bi moglo cesto da mi koristi...

 

Interesantno da i za egzoticne zemlje masovno postoje web proksiji al bas za Nepal nesto ne rade atm

 

edit: nije mi neophodno ali bi bilo cool da svaku lokaciju mogu da testiram na brzaka po potrebi. 

 

edit 2: imam neki vpn al se ne bavi bas ovakvom egzotikom.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam odusevljen ovim programom

 

 

Nisam jos provalio kako da ga snimi kao gotov proizvod jer sam stalno u editing modu pa mi ne radi search alatka. Ako ga eksportujem kao html ne bih imao ono vrlo korisno "drvo" sa strane. Idelan bi mi bio gotov proizvod(znaci ne editing mod) al da ostane u ovom softveru jer kapiram da bih onda imao najbolju funkcionalnost. Cak i editing mod je skroz cool, jedino sto moram da koristim ctrl+f umesto search altke koja obecava.  Za sada jos nisam provalio spojler tagove al sam udebjen da ih ima. Mnogo dobar program. Naucice se polako...

 

Kud se ne setih pre nekih desetak dana da potrazim ovako nesto...

 

edit: export entire project to pdf obecava. Cini mi se da bi imao i navigacijsko drvo i linkove koji rade. Jos ako i spojlere provalim... Jedino sto mi se nikad nije svidjao search u Adobe acrobat readeru. Mozda probam kasnije neki drugi softver za pdf. Mada je verovatno najbolje da ga otvaram sa ovim.

 

edit 2:eksportovani pdf je zadrzao drvce (bookmarks) i klikabilni table of contents. Nije lose, al me brine kad sve naguram unutra kako ce search eventualno da radi. Valjda bi se sam Dr bolje snalazio sa tim. Kod eksporta mi je prijavio neki warning da je content to wide al mi se cini da je automatski sredio.

 

koristicu verovatno i export to word. Odradim sta treba pa posaljem sefici na review i korekcije. Posle ga samo importujem nazad. Drca je cudo...

 

edit 3: vec je bombonica, a tek cu da ga upicanim (pardon na cenzuri)

 

2018-03-22_1520.png

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 months later...

Dajte predloge za program koji snima strimovani video na kompu.Dakle recimo pustim nesto na eonu i treba mi program koji ce to da snimi..  Znam da ih ima milion ali neko ko je probao....

Link to comment
  • 2 weeks later...

KDE Connect - odlična aplikacija za vezu između mobilnog telefona i računara. Može da se koristi za file transfer, za slanje notifikacija na računar, kontrolu multimedije, remote keyboard, slanje SMS-a sa računara...

  • +1 1
Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...