Jump to content
IGNORED

Korisni programi


Recommended Posts

Naleteh na vrlo zgodan sajt  NINITE . Izaberete sta vam treba od programa i automatski se to instalira na racunar. Bez jurenja po netu, bez trazenja najnovijih verzija. Ako imate najnoviju verziju, samo preskoci taj program. Dovoljan je brz net i prepoznati programe koji su potrebni.

 

Zgodna igrackica :D

Link to comment

promovišeš botove!

 

You don't have to watch for updates. Our bots do that.

zlikovče! :lolol:

 

Nu, zbilja, obratite pažnju na automatizovane servise za ovo ili ono, bilo drajver, programi ili, šta ja znam, facebook čet. Nije to baš najzgodnije, osim ako vam ne smeta mogućnost da neko prati vaše navike.

Sa pozitivne strane na spisku su samo free programi, što daje notu kredibilnosti :)

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nego, da pitam ja vas, možda ste i pominjali, el koristite vi Popcorn Time? (pitanje možda pre za filmsko-serijski odjel foruma)

 

@moderacija: u softver je integrisan i torrent i ultimativni je piracki klijenat, tako da reagujte kako nađete za shodno.

Link to comment

Nego, da pitam ja vas, možda ste i pominjali, el koristite vi Popcorn Time? (pitanje možda pre za filmsko-serijski odjel foruma)

 

@moderacija: u softver je integrisan i torrent i ultimativni je piracki klijenat, tako da reagujte kako nađete za shodno.

 

 

nije vam lose ovo, momce

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nije program, ali jeste korisna alatka:

 

pdfonline.com/pdf-to-word-converter/

 

Juče me je spasao pri menjanju dokumenta koji je imao i fotke i tabele, i boje.

 

Napravio mi je .rtf od skoro 100MB (5 stranica) gde je bilo sve na svom mestu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...