Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

Da si vernik ti bi ih oplavio od batina?
Nisam tako rekao. Mislim da sam u prethodnom postu bio fasisticki jasan. Edited by Verterdegete
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

U ovom konkretnom slucaju, ne podrzavam ovo sto su uradile. Ne volim osiono i bahato ponasanje. Pritom, ja ih ne bih ni gonio zakonski. Da sam licno bio na mestu tih vernika koji su se tamo zatekli, polupao bih im opremu, nalupao im par samara i izbacio napolje - i gotova prica. I ovo nema nikakve veze sa politikom, vec sa elementarnim drustvenim ponasanjem. Isto bih postupio sa njima, kao sto bih postupio i sa ovdasnjim desnicarima koji drekom i dobacivanjem miniraju tribine druge srbije.
ponovicu, ja bih, da sam vlast, tebe izbacio iz drzave illi internirao posle nocnog hapsenja (mozda i pokoji samar i lupanje namestaja, cisto vaspitno).to nema nikakve veze sa politikom, vec sa elementarnim drustvenim ponasanjem. neko ko ne razume osnovne norme civilizovanog drustva ne bi trebalo da participira u njemu.ko hoce da devojkama sudi samaranjem i izivljavanjem, ne sme da se buni kada i njemu to urade. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Zanimljiv izbor prideva.Jeste, malo sam karikirao, ali je suština ista.Al ne bi da se uplićem dalje, pošto ni sam ne znam sa čime se više ne slažem u tvom rezonovanju.

Link to comment

E da, verterdegete, posto si sklon vigilantizmu...kako bi se odredio prema tome kada bi se neko od vernika malo zaneo u tom samaranju, pa greskom ubio neku od tih devojaka, mozda onu koja je majka male dece...ili kada bi, u adrenalinskom zaru, na primer, stavio kurac u nju? Znas, kada neko uzme da samara mlade devojke, i da im razbija opremu, velika je verovatnoca da se nece zadrzati na tome posto je potreban jedan veoma specifican tip licnosti da bi mogao da isamaras mladu devojku?Ono sto te pitam je jako jednostavno: zalazes li se za silovanje i ubijanje maloletnih majki? Ako si za lomljenje opreme i fizicko izivljavanje, onda si i za ubijanje i silovanje, posto je drugo samo logicna evolucija prvog, i u situaciji u kojoj neko moze da se nekaznjeno izivljava na devojkama, tj. gde nema regulacije gde ce se zavrsiti to izivljavanje, uvek ce se naci neko ko ce otici korak dalje. Vidi kako joj se kurvi podigla suknja, ahaha. Daj da joj nabijem kurac. Udri, Tolja, kurvu, da miruje. E tako...Ne dise. U jebem ti sta cemo sada?Nista, sve je ok, Verterdegete kaze da je ovo sasvim u redu.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
ponovicu, ja bih, da sam vlast, tebe izbacio iz drzave illi internirao posle nocnog hapsenja (mozda i pokoji samar i lupanje namestaja, cisto vaspitno).to nema nikakve veze sa politikom, vec sa elementarnim drustvenim ponasanjem. neko ko ne razume osnovne norme civilizovanog drustva ne bi trebalo da participira u njemu.
Onda je dobro sto nikad neces biti vlast.A onaj ko hoce da prkosi i tera inat sistemu, mora biti spreman i da dobije koji samar, pa i da odrobija.
Link to comment

Matori, ima jos, vidi edit. Ja te pitam da li smatras da bi bilo OK da, recimo, tvoju sestru ili cerku neko ubije od batina kada se u samaranju malo zanese, jer se onaj ko udara devojke obicno zanese. Kada kazem ubije, mislim na trajni prestanak telesnih funkcija, exitus lethalis, frakturu lobanje i fatalni edem mozga, lom vratnog prsljena, obilno unutrasnje krvarenje i tako to.(Necu te ispitivati sta mislis o tome kako bi bilo da tvoju sestru ili cerku neko siluje dok lezi krvava, jer gomila koja udara devojke obicno radi i to).I jos nesto, da li bi ti bio spreman da uradas samarima mladu devojku?Slusam.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

" Da sam licno bio na mestu tih vernika koji su se tamo zatekli, polupao bih im opremu, nalupao im par samara i izbacio napolje - i gotova prica."Hrist i nasilje ? Ajde malo Novi zavet u ruke, pa se ponovo javi. Mada, ako si se opredelio za advokaturu možda ti i nije loš rezon.

Link to comment

Ja bih voleo da imam RL podatke coveka, kako bih ovaj kvot prosledio svakoj devojci sa kojom namerava da izadje. Mlad je momak, voli da izadje, provede se, isamara curu...Fuj jebote. Fuj.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
...pa greskom ubio neku od tih devojaka, mozda onu koja je majka male dece...
I ja ti ponavljam opet. Onaj ko hoce da gura prst u oko rezimu i vladajuci sistem vrednosti, mora da bude spreman na posledice. Zato se borci protiv rezima i cene, tj. zato sto su spremni da trpe posledice svojih dela. Ako je jedna od njih majka male dece, morala je biti svesna da ce biti kaznjena za svoje postupke, i da ce tako doci u situaciju da nece moci da se stara o svojoj deci.A sto se tice hipotetickog prebijanja, ubijanja i na kurac nabijanja mladih punkerica, izvrsioce istih dela bih osudio na odgovarajuce kazne za odgovarajuca teska krivicna dela, uz naravno otezavajucu okolnost sto je jedna bila majka male dece.
Link to comment
I ja ti ponavljam opet. Onaj ko hoce da gura prst u oko rezimu i vladajuci sistem vrednosti, mora da bude spreman na posledice. Zato se borci protiv rezima i cene, tj. zato sto su spremni da trpe posledice svojih dela. Ako je jedna od njih majka male dece, morala je biti svesna da ce biti kaznjena za svoje postupke, i da ce tako doci u situaciju da nece moci da se stara o svojoj deci.A sto se tice hipotetickog prebijanja, ubijanja i na kurac nabijanja mladih punkerica, izvrsioce istih dela bih osudio na odgovarajuce kazne za odgovarajuca teska krivicna dela, uz naravno otezavajucu okolnost sto je jedna bila majka male dece.
Shvati vise da je represija znak slabosti.
Link to comment
A sto se tice hipotetickog prebijanja, ubijanja i na kurac nabijanja mladih punkerica, izvrsioce istih dela bih osudio na odgovarajuce kazne za odgovarajuca teska krivicna dela, uz naravno otezavajucu okolnost sto je jedna bila majka male dece.
Znaci, cinu lincovanja je trebalo da prisustvuje ovlasceno lice koje ce paziti da se ne pretera, nego da ih samo isamaraju i razbiju im opremu?
Link to comment
... iznosim resenje koje bi za njega bilo najoptimalnije.
Kako ne želim da budem deo bandwagona koji se sada napismeno bavi tvojim razmišljanjima, ukazaću ti samo na tehničku, filozofsko-matematičku grešku u ovoj rečenici. Entitet ne može biti manje ili više optimalan, ne možeš vršiti gradaciju optimalnosti, optimalno je najbolje i najefikasnije rešenje i ne postoji manje™ ili više™ optimalno od njega. Slično tome, ne postoji logika iza jezičkih kovanica kao što su najmaksimalniji i najminimalniji. Eto, sada kada si ovo pročitao samo treba da vežbaš - sledećih 10x kada kreneš da napišeš najoptimalniji, idi popij čašu vruće vode (nadam se da imaš emajlirani bojler, tada ne moraš da se mlatiš sa podgrevanjem), Pavlov će odraditi ostalo.Ulazak na ovaj topik ipak nije bio totalna greška, primetio sam da se na forumu sluša Dethklok, baš fino... ^_^
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...