Jump to content
Cash

Rukometni turnir

Recommended Posts

Cash

Niko jos nije otvorijo pa rekoh da pocnem :) Zene igrale juce Hrvatice izgubile od Brazilki, Crnogorke se mucile sa Britanijom, Francuskinje dobile Norvesku :Hail: A muskarci igraju danas Island rutinski odradio Argentinu. Sad igraju Hrvati koji razbijaju Koreju 12-6Nasi rukometasi danas od 17.15 protiv Španije. U nasoj grupi jos su Hrvatska, Danska,Juzna Koreja, Madjarska.Dokle mogu Vukovicevi puleni. Moze li medalja?

Joe D

Ako prodjemo grupu...opet idemo na jedinu jaku ekipu iz druge grupe. zreb za turnir je sramotan, prevelika disproporcija u kvalitetu.Ali za nas je stvarno uspeh sto smo ovde. Cetvrtfinale bi bilo super.

nbg4ever

Hrvati vode 15 razlike protiv Koreje! Kad su se oni ovako raspali?

Zaz_pi

Ako prodjemo grupu da budemo zadovoljni. U nasoj grupi ima 5 reprezentacija koje su dovoljno kvalitetne da se medjusobom pobedjuju. Samo je J. Koreja slabija ali i oni su opasni ako se lose udje u mec. Sa druge strane ako prodjemo u 1/4 finale iznad 4 mesta mozemo i u 1/2 finale jer verujem da su Francuzi tamo prvi(mada na pripremama nisu briljirali kao ni na EP) i da ostaju Island i Svedsaka za 2 i 3 mesto a to se moze dobiti.Zato da budemo srecni sa 1/4 finalom.

Cash

Korejanci uzas nisam ocekivao ovakav raspad.

Cash

Danska se napatila protiv Mađara 27-25

Boza_zvani_Pub
Danska se napatila protiv Mađara 27-25
odlican mec, gledao sam 2. pol. nemamo mi sta da trazimo tu... Edited by Boza_zvani_Pub

Cash

Protiv Danaca nemamo ali protiv HUN to je ipak komsijski derbi sve je moguce. :) Pod uslovom da Vukovic opet ne usere :isuse:

Cash

Sad na HRT2 gledam CRO-ANGOLA. Hrvatice bile ocajne u prvom poluvremenu pa je negde pred kraj hrvatski trener uzeo timeout: Koji vam je kurac, probudite se ej probudite, ocete da sami sebi zagorcate zivot. Pre tog TO bilo +2 Angolu, sad je 22-17 za CRO :D . Eto koliko urlanje moze da da pozitivnog efekta a ne kod nasih odbojkasica Terzic :isuse:

Roger Sanchez

Jako mi se sviđa što tako razgovijetno puštaju trenere! :D Jučer sam čuo trenera Amerikanki (koš) ''We gotta get more physical withh these guys!''

Zaz_pi

Madjari gube na poluvremenu od J. Koreje 9-7. Napisah severnije da je J. Koreja opasna ako se losije udje u mec. Hrvati danas favoriti. Bice napaljeni zbog EP.

189-

to je repriza. madjari su dobili na kraju tri razlike cini mi se.

Delija67

Madjari su vec uveliko pobedili Koreju sa 3 razlike.

Zaz_pi
:isuse: Ali to ne znaci da J. Koreja nije opasna.

Feindouno

Protiv Hrvata su pokazali 1 zavidnu opasnost.Madjari se malo opustili i zato je bilo 3 a ne 10 razlike.