Jump to content
Sign in to follow this  
Далибор

Streljaštvo i streličarstvo

Recommended Posts

Halvard

Jbt, gledao sam 30 sekundi i već neviđena drama :D Žao mi što se nisam ranije uključio.

Jozef K.

Kakvo finale :Hail: Baš lep sport

aram

jebem ti kakve drame u ovim sportovima, ko bi reko :D

teacher

Franđili 10 u poslednjem. :Hail:edit: a sad na mačevanje :) živeo bbc hd i takonahana

Edited by teacher

Moća

Kakva pobeda italijana :Hail:

teacher
Franđili 10 u poslednjem. :Hail:edit: a sad na mačevanje :) živeo bbc hd i takonahana
a i u mačevanju dominacija italijana, tj italijanki. fantastični preokreti, ludilo. ko je propustio neka pogleda u pregledu.

Jozef K.

Video sam, nego više i ne stižem da pišem. Krenulo plivanje.

Boza_zvani_Pub

ja uzivao danas uz strelicarstvo, prvo jutros za raspored a onda odgledao sve od 1/4 finala do kraja. prvo mi nikako nije jasno kako su ameri izbacili juznu koreju u 1/2f, koreanci kidaju i bili su apsolutni favoriti koliko sam isttrazivao, i u pojedinacnoj imaju najbolji rez posle kvalifikacija. jadni meksikanci imali odnog jednog kome uopste nije islo i koji ih je unistio totalno, kako u 1/2f tako i za 3. mesto. u svakom slucaju vrhunski sam se proveo i jedva cekam sutra zene.

KennyDalglish

Uz jedan veliki :Hail: Zlaticu na medalji, mali uvod za danasZene, 10m vazdusni pistolj, puca se 4 serije + jedna u finalu.SR = 393 + 493,5OR = 391 + 492,3Za finale u Pekingu je trebalo ubiti 384 kruga u kvalifikacijama.Zorana je 3 na svetskoj rang listi u ovoj disciplini, aktuelna je svetska sampionka (385 + 101,8 = 486,8), ove godine je ostvarila i jedinu pobedu u svetskom kupu u ovoj disciplini (389 + 101,7 = 490,7), ali je na druga dva svetska kupa bila 17 i 19 (383 i 380)Bobana je 12 na svetskoj rang listi, i aktuelna je evropska sampionka (388 + 99,1 = 487,1) na takmicenjima svetskog kupa ove godine ima 5, 10 i 12 mesto.

Edited by KennyDalglish

nbg4ever

Kad se ocekuje finale (da ne izbaksuziram Priest.gif )?I ako nadjete snimak onog 'talijana sto pogodi 10ku, okacite.

freakns
Kad se ocekuje finale (da ne izbaksuziram Priest.gif )?I ako nadjete snimak onog 'talijana sto pogodi 10ku, okacite.
ims na eurovisionu itaalijana... finale 10m pistolj za zebe je u 12:45 po satnici

MrX

Svaka cast Zlaticu koji je proslu OI propustio iz opravdanih razloga. :s_d:

Далибор

mozete pratiti rezultat streljastva ovde:http://www.london2012.com/shooting/event/women-10m-air-pistol/index.html

wall

Da ne guglam.U streljastvu je 11 ono kao centar? :)

Далибор

ne. u kvalifikacijama se boduje od 0 do 10a u finalu se boduje na decimalu. do 10.9

Sign in to follow this