Jump to content
teacher

Gimnastika

Recommended Posts

Dark Wader

Au... katastrofa ruskinja na parteru..

Halvard

Rumunke treće cool.gif

Giggsy

Amerikanke pokidale na parteru.Rumunke :Hail:

dig_chohano

Kako odvališe USAjanjke, jbt.

gervasius twinkleminkleson

USA USA USA!Amerikanke fenomenalne na parteru. Steta sto sam samo zadnju rotaciju mogao da odgledam :(Kako je ovo lijep sport, smor sto ga nema na TVima i kad su neka svjecka prvenstva i te zajebancije.

paculla

svaka cast i amerikankama i ruskinjama i rumunkama. rumunke 40 godina osvajaju medalju!

teacher

drago mi je što su rumunke uzele bronzu, ali mi žao kineskinja što su bile četvrte. sjajno takmičenje.

Halvard

Jbt, 'ladno bi bile druge samo da su imale iole pristojne vežbe na razboju :frust:Ali ništa, sada Kata za zlato na gredi, a Sandra na parteru. :)Ruskinje nemaju za čim da žale, jesu zeznule na kraju, ali zlato nikad nije bilo u njihovim rukama.

teacher
Jbt, 'ladno bi bile druge samo da su imale iole pristojne vežbe na razboju :frust:Ali ništa, sada Kata za zlato na gredi, a Sandra na parteru. :)Ruskinje nemaju za čim da žale, jesu zeznule na kraju, ali zlato nikad nije bilo u njihovim rukama.
Upravo zato mi nije jasno što se rasplakaše. Ni da su odradile parter kako treba, opet bi bile druge.

paculla
Upravo zato mi nije jasno što se rasplakaše. Ni da su odradile parter kako treba, opet bi bile druge.
mislim da gimnasticarke od silnog pritiska ne razmisljaju bas racionalno. kad im zadrhti noga na gredi, i meni se place a ne njima...

Jel ima danas ista?

Papovac

ima uskorokrece viseboj na hrtu i eurosportu

Halvard

Upravo je počeo muški višeboj, samo što po običaju Eurosport diže tegove, a RTS boksuje.

Super, hvala!

James Marshall

Evo gimnastike na HRT2