Jump to content
teacher

Gimnastika

Recommended Posts

teacher

Amerikanci objašnjavaju. Favoriti broj 1.

Halvard

Može da se dogodi da Japan ne prođe u finale :blink:Mislim, prilično je neverovatno, ali ako nastave da se ovako raspadaju...

Edited by Halvard

teacher
Može da se dogodi da Japan ne prođe u finale :blink:Mislim, prilično je neverovatno, ali ako nastave da se ovako raspadaju...
Japan u potpunom rasulu, kao da nemaju snage za najobičniji izdržaj. Evo sad se nastavljaju muke na razboju.

teacher

i na kraju su se izvukli na razboju. dobro je to za takmičenje. u finalu su: usa, gb, japan, kina, francuska i italija (sve matorani, niko ispod 30g)...

lostfanforever

amerikanci razvalili! btw meni malo bode oci ovolika ruzicastost. nije mogla neka plava/zelena? :unsure:

Halvard

Ipak su uspeli da se stabilizuju na kraju. Učimura bi verovatno još bio i prvi u pojedinačnoj konkurenciji da nije bilo one katastrofe na konju sa hvataljkama.Amerikanci nikada nisu imali bolji muški tim.

Jozef K.
i na kraju su se izvukli na razboju. dobro je to za takmičenje. u finalu su: usa, gb, japan, kina, francuska i italija (sve matorani, niko ispod 30g)...
Šta je sa Rusima? I kada je finale, kada se već javljam.

Halvard
Rusi nisu još nastupali, njihova grupa kreće večeras u 9.

teacher
glupan, zaboravio na treću grupu. :frust: hvala halvarde...

Halvard

Dobro, nije čudno, ove kvalifikacije iscrpe čoveka :D Sutra su kvalifikcije u ženskoj konkurenciji. Očekuje se duel Amerikanki i Ruskinja. Amerikanke imaju potpuno drugi tim u odnosu na Peking i glavni su favoriti za zlato. Ruskinje se posle skoro 10 godina krize vraćaju u velikom stilu, takođe sa novom ekipom. Najveći problem im je konstantnost i tendencija da prave greške u serijama, zbog čega su u izgubile od Rumunki na EP ranije ove godine. Kineskinje su u priličnom padu posle Pekinga, od stare ekipe ostala je He Kešin, zlatna na razboju u Pekingu (ono kontroverzno finale kada je pobedila Nastju Ljukin iako su imale isti broj bodova), mada već par godina uopšte nije u takvoj formi. Teško mogu da odbrane ekipno zlato, pre će se boriti za bronzu sa Rumunijom. Rumunke imaju ekipu koja je spoj mladosti i iskustva, a predvode ih Ponor (tri zlata iz Atine, vratila se u tim prošle godine) i Izbaša, aktuelna olimpijska šampionka u vežbi na parteru. Njihov problem su vežbe na dvovisinskom razboju, tu su tradicionalno jako loše i zato teško mogu više od trećeg mesta, osim u slučaju jako lošeg izdanja Amerikanki i Ruskinja.Za zlato u višeboju će se verovatno boriti Amerikanke Viber i Daglas i Ruskinja Komova.

Edited by Halvard

Zaz_pi

Rusi u muskoj konkurenciji nisu jaki kao u zenskoj. Barem SP tako kazu. Osim Komove Rusima se vratila Mustafina. Devojka je dozivela povredu i skoro godinu se lecila a pre toga je na SP 2010 uzela zlato timski, zlato kada se uzmu u obzir sve sprave, i tri srebra na pojedinacnim spravama.E, sada, koliko se povratila to ce se videti.

freakns
Rusi u muskoj konkurenciji nisu jaki kao u zenskoj. Barem SP tako kazu. Osim Komove Rusima se vratila Mustafina. Devojka je dozivela povredu i skoro godinu se lecila a pre toga je na SP 2010 uzela zlato timski, zlato kada se uzmu u obzir sve sprave, i tri srebra na pojedinacnim spravama.E, sada, koliko se povratila to ce se videti.
mislis u viseboju? :D

zorglub
iz atlante se secam samo "Alexei Nemov, svaka majka bi ga za sina pozelela" i "e kakvi su ovi amerikanci, ne moze covek u hali ni cigaretu da zapali"
Nemov, Khorkina i Scherbo, Rumun sa predratnim švalerskim brčićimatm na konju s hvataljkama, kao i opljačkane Kineskinje na razboju su mi najjači utisak iz Atlante.Inače, obožavam da pratim gimnastiku, ali se redovno iznerviram - prvo, jer mi je jako žao baš svih tih ljudi, nisam siguran da postoji zahtevniji "sport" (ako grešim, prihvatam), i još zato što redovno steknem favorite koje sudije orobe, poput Nemova u Atini i Koreance u Sidneju (ili beše isto Atina?). Što me neće sprečiti da opet pratim šta god stignem, je li. Ima li neki program?

teacher
Nemov, Khorkina i Scherbo, Rumun sa predratnim švalerskim brčićimatm na konju s hvataljkama, kao i opljačkane Kineskinje na razboju su mi najjači utisak iz Atlante.Inače, obožavam da pratim gimnastiku, ali se redovno iznerviram - prvo, jer mi je jako žao baš svih tih ljudi, nisam siguran da postoji zahtevniji "sport" (ako grešim, prihvatam), i još zato što redovno steknem favorite koje sudije orobe, poput Nemova u Atini i Koreance u Sidneju (ili beše isto Atina?). Što me neće sprečiti da opet pratim šta god stignem, je li. Ima li neki program?
sudije više ne mogu da orobe, još od promene bodovanja iz 2008. čini mi se. prati na ovo eurovision sajtu.

Zaz_pi
mislis u viseboju? :D
E, to. ;)