Jump to content
Sign in to follow this  
Далибор

Tenis

Recommended Posts

Garnirung

12.30 Ivanović-McHale13.00 Tipsarević-Nalbandian14.30 Troicki-Almagro15.00 Janković-Serena Williams

Jozef K.

Da budemo zadovoljni ako Janko i Ana nastave dalje?

Afterburner

da budemojj bi po svim parametrima trebalo serena da oshashavi, ali jao senzacije ako ne bude takoapsolutno sam sigurna da ispada u drugom kolu ako se ova kosmicka anomalija dogodi :lol:

Garnirung

Eventualno ako JJ poludi i odigra za monumentalnih 6:3, 6:3 za Serenu :D Ma to je to. Možda Viktor ako bude imao dan.Da je to šljaka ili neki sporiji beton, pa da se i ponada čovek čudu da se pojavi Fed kup Jelena. Na travi nema šanse.kvota 10 na Jelenu, što me podseti da na brzaka skoknem da odigram nešto

Edited by Garnirung

freakns
12.30 Ivanović-McHale13.00 Tipsarević-Nalbandian14.30 Troicki-Almagro15.00 Janković-Serena Williams
jel ovo nase i britansko vreme?

Tinman

Ja bi rekao da je nase.Koji je ovo put da se Nalbandijan i Tipsarevic sastaju u poslednje vreme.

Edited by Tinman

Jean-Luc Picard

Neki stream za Tipsu?

Garnirung

Na EV strimu Berdih i Darsis će da krenu za koji minut na Centralnom

Afterburner

i ja bih neki stream i za tipsu i za anu da bacam pogledi generalno neki source odakle mozemo mi koji nismo trenutno u srb da gledamosta je receno za tenis i prenose kod nas btw?

Edited by Afterburner

Garnirung

Trenutno nema ništa, bar ja ne nadjoh. Naleteh na neki arapski gde su bile Klajsters i Vinči.

Garnirung

:D to je taj.

renne

Ana odlično počela pa stala, ko ima satelit Tispo strim broj5, Ana broj 24

Sign in to follow this