Jump to content
renne

PbP naših sportista

Recommended Posts

renne

Naše prvo pojavljivanjeidemo

teacher

Ne mogu da pratim ko su u prvih 10 trenutno. Vidim da Arsović ima šanse da uđe u finalu.

KennyDalglish

Prvi macici su baceni <_< moralo bi cudo da se desi da se uguraju u finale :(edit: Arsovic moze maks 395, da li ce biti dovoljno

Edited by KennyDalglish

sancho

kako to zakljucujes:) Zasto je Arsovic 20. a ima vise poena od prve? Sta se tu gleda?

renne

:(

Далибор

Arsovic lose krenula, ali vezala 21 desetku...

KennyDalglish

Maksimalan rezultat je 400 krugova, samo kineskinja na prvom mestu zasad pogadja sve desetke, videcemo da li 5 promasaja (devetki) vodi u finaleZavrsila pucanje, 395 krugova i ima 30 hitaca za manje od 10 sek, a to odlucuje ako imaju isti broj krugova, tako da sad samo drzati palceve

Edited by KennyDalglish

sancho

da, da, skontao sam sadKoliko ide u finale? 12? penje se polako...Ova hrvatica pejcic, sto je malo iza nje, ima srebro iz pekinga, mada ne znam da li u ovoj disciplini

borris_

Tesko ce u finale ako idu prvih 10

KennyDalglish

Samo 8 , tako kaze wiki

borris_

Onda nema sanse

MrX

Dok je bilo pritiska Andrea je u prvih 15 pokusaja imala pet devetki, kad je ostala bez sanse upucala je 25 uzastopnih desetki. Ivana je upoznala Novaka i bila u prvom redu na otvaranju i time su njene ambicije ispunjene. U 13 Mikec i Zlatic koji i jesu pravi aduti.

keitel
Dok je bilo pritiska Andrea je u prvih 15 pokusaja imala pet devetki, kad je ostala bez sanse upucala je 25 uzastopnih desetki. Ivana je upoznala Novaka i bila u prvom redu na otvaranju i time su njene ambicije ispunjene. U 13 Mikec i Zlatic koji i jesu pravi aduti.
Jbg onda. Ja sam mislio da na ceremoniji nema nikog ko nastupa 24 časa kasnije a ona noćas nije ni spavala.

Tinman

Vidim da nastupa i u trostavu, da li joj je ovo jaca disciplina?

Jozef K.

Arsovićka 15. Za finale je trebalo 397. Poljakinja Bogacka i Kineskinja Yi vode sa po 399. Ivana 37. Njoj ipak pre svega treba poželeti lep provod u Londonu.