Jump to content
renne

Badminton

Recommended Posts

renne

Upravo je započeo turnir, meč mešovitih dublova Japan-Poljska.Fascinantno je kako brzo i kvalitetno igraju oba para.

freakns

sada gledam :Hail: ko je ovo probao da igra, zna koliko je fizicki zahtevno. tacno se diviti ovim ljudimabritanski par ubi nemce za sada... ali tu su favoriti neki indonezani, malezijci i tako neke egzotike. od evropljana ako se ne varam danci prze jako i do samoga kraja

renne

odličan meč nemačka-britanija, odličan :Hail: koliko snage treba za ovaj sport, ufff

shimpr
Upravo je započeo turnir, meč mešovitih dublova Japan-Poljska.Fascinantno je kako brzo i kvalitetno igraju oba para.
meni je najfascinantniji smiljan banjac sa eurosporta koji nije znao da li se igra do dva gema ili dva seta...nije znao kako se tacno kaze...ne znam ni ja ali to je zbog toga jer ne pratim ovaj sport...bitno da nam je rekao koje su dimenzije terena...sve tacno u milimetar...google je cudo...nije znao ni kako se takmicari zovu pa je izvalio u toku prenosa...posle su pustili nekakav zenski hokej novi zeland - australija i za podlogu je rekao da je trava ali nije trava nego slicno...valjda ce do sledece utakmice saznati sta je u pitanju

shimpr
odličan meč nemačka-britanija, odličan :Hail: koliko snage treba za ovaj sport, ufff
meni se cini da su britanci izgubili jer je zenski clan malo slabiji...inace muskarac razvaljuje...bio usporeni snimak kad je skocio da smecuje...kolki odraz ima covek

renne

jeste bila mnogo slabija

dig_chohano

Sukob titana, Belgija - Vijetnam. Ne znam pravila, al do jaja je.

dig_chohano

Skandal na ženskom badmintonu :lol: Korejke i Kineskinje igrale juče, i jedne i druge želele da izgube meč da bi bile druge u grupi i imale lakšeg rivala u četvrtfinalu. Gledao noćas snimak na BBC, stvarno sramotno, bez blama serviraju direktno u mrežicu... Sudije zapretile crnim kartonom (diskvalifikacija) pa su kao nešto zaigrale i na kraju dobio par iz Koreje.Sad vidim da je i naredni duel bio identičan, pa sad disciplinska komisija zaseda da vidi šta da radi.

gervasius twinkleminkleson

8 igracica izgleda izbaceno iz takmicenja.

Zverilla

lepo je videti da nisam jedini koji prati ovaj plemeniti sportinace, tajlandjanka upravo kida nemicu

renne

Tajlađanka objasnila kako se igra, svaka joj čast.

Zverilla

zwiebler :Hail: (kaze komentator - igra sa povredom :o )edit: ipak nema sanse protiv chen jin.a..

Edited by Zverilla

Boza_zvani_Pub

svi timovi se zalili zbog diskvalifikacije, sem kineza. svima odbijeno.kineski olimpijski komitet cak je i sam kaznio svoje igracice!

Quizmaster

I neka su ih izbacili, svaka čast. Sad je najveći fazon što su iz grupe "A" Ruskinje i Kanađanke (bile treće i četvrte) stigle do polufinala, bar jedan od tih parova osvaja medalju :lol:

Edited by Quizmaster

Quizmaster

A kanadski par je Brus - Li :rolf:

Edited by Quizmaster