Jump to content
Boza_zvani_Pub

Olimpijada na RTS-u

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub

Za zaista ne nadjoh nigde ko je sve od novinara poslat u London. Ide li nam kum? Kako god, program je po ceo dan na rts2, evo programa za subotu:cmsImage.jpg?imageId=2340cmsImage.jpg?imageId=2342

Edited by Boza_zvani_Pub

Parsons

na 400m slobodno nastupa stjepanek :rolf:edit: za streljastvo rts vec siguran da uzimamo medalje, pa bukirali oba prenosa. baksuzi!

Edited by Parsons

ducca

Inace, da malo spinujem, koliko sam video i Eurosport ce prenositi igre, ne znam da li sve sportove ili samo bazicne tek nije lose imati opciju vise, pogotovu sto ce na vecini kablova HRT biti ugasen naredne 2 nedelje, dok RTS nece moci bas sve da pokrije.Inace specijalka na kraju dana se zove "Šesti krug" :Hail: Mislim da tu vec nema dileme ko ce voditi, sem ako nije ugurao dupe u avijon za London.http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:389271-Sportska-redakcija-RTS-Ocekujemo-tri-medaljeNajvažniji sportski događaj na svetu čast je, ali i odgovornost za osmoricu novinara RTS. Put Londona kreću 25. jula, u sastavu: Slobodan Šarenac, Predrag Milinković, Predrag Strajnić, Duško Korać :Hail: , Radoslav Simić, Jovan Memedović, Vladimir Mijaljević i Aleksandar Stojanović. Izduvao Kovinjalo.

Edited by ducca

Bane5
...Izduvao Kovinjalo.
Treba neko da brine i o "domacem sportu" npr. kvalifikacije za LS, LE i sl.

James Marshall

Milinković će da mi ubije želju za gledanjem odbojke sa "pajpom/napadom iz zone 6"

Bane5

HRT-ov program za subotu npr. poklapa se sa RTS-ovim za mozda tek dva prenosa i jos jednog snimka. HRT ce biti fokusiran (kao i RTS sa nasim) na sportove sa njihovim takmicarima.Eurosport kao po obicaju fokusiran na bazicne sportove plus nesto malo prenosa odbojke i tek poneki prenos rukometa i kosarke.

James Marshall

Na ES nema streličarstva <_< , ali zato ima dizanja tegova za sve pare. Ali ima i ž. odbojka, :wub: Kao i obično, ES će gledati da prenosi najatraktivnije utakmice, koje bi RTS-u mogle da promaknu zbog nekih preklapanja sa našima.

Đipalo Junuz

Šta ćemo ako pokušaju da skrembluju i ES?

Arkadija

Koliko se sećam, Eurosport je regularno radio, kada su bile prošle igre u Pekingu

Đipalo Junuz

Znam, zato mi i pada na pamet eventualni pokušaj... ŠBBKBB...

ducca

Reseno je to odavno, ES ne mogu skremblovati osim ako nece da budu tuzeni, oni imaju neku internacionalnu dozvolu i kraj price.

zoki

Željno očekujem Memedove izveštaje "behind the scene".. :)

Čutura
Željno očekujem Memedove izveštaje "behind the scene".. :)
i eventualno prenos neke zenske odbojke :wicked:

gervasius twinkleminkleson

Lako mi je za vas, vama u najgorem slucaju slijedi Aca. Nama jebeni Branko Vujisic :isuse:RTCG mati, nemoj skremblovati.

kgmr

hoće li biti negde strim otvaranja, znate li?