Jump to content
IGNORED

Sportska oprema


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    26

  • Zli Gli

    13

  • Mil@n

    6

  • darling

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dakle siledžijka dri-fit. 800-900 din.
u zvanicnim nike prodavnicama ili neki lanac sportske opreme?ovo je bas dzabe.taman da zamenm fluorescentno-zelenu zutom. ^_^
Link to comment
  • 7 months later...

Ima li negde u centru Beograda neke radnje koja sad prodaje Umbrove klasične dukserice? Trend, gde sam to kupovao godinama, više ih ne drži, a letimičnim traženjem po netu vidim podatak da ga, navodno, ima u BN Bosovoj radnji na Batajničkom drumu.

 

U međuvremenu, Umbro je kupljen od veće firme, dukseve su batalili, više na sportsdirect.com nema ni onih groznih ljubičastih engleske reprezentacije, valja menjati dobavljača. Elem, može li preporuka za klasičan pretežno pamučni duks koji se može kupiti ovde, nešto na temu Fruit of the Loom koga odavno više ne viđam u Beogradu. Robe di Cazzo ima neki žgoljavi kroj u koga ne mož' da se uvuče niko malo razbacaniji. Slazenger (koji je non-stop na rasprodaji) mi je nepoznanica iako izgleda kvadratasto poput Umbra, ali komentari na sajtu pominju da su veličine poprilično nedosledne.

Link to comment

čempion je lep, ali realno, ako ti treba za sport, onda tamo ne treba kupovati ni patike, ni support. ostalo može.

 

ja bih ove: supernova glide 6

a support najbolji je falke (ima skupljih, ali nema tu marginalne koristi nikakve)

sve ostalo od sportske opreme mi je manje bitno.

inače, nike u srbiji uopšte ne mogu da kupim, sve mi je kratko. valjda ženske stvari uvoze samo u short i medium iliti regular varijanti.

Link to comment

inače, nike u srbiji uopšte ne mogu da kupim, sve mi je kratko. valjda ženske stvari uvoze samo u short i medium iliti regular varijanti.

 

istina. al najgore je kad prodavac pocne da me ubedjuje da long ne postoji, nego da uzmem veci broj. zadnji long najk koji sam kupila ima punih 7 godina i jos se dobro drzi. bas sam juce trazila novi. nema. 

ponekad, veoma retko, u adidasu moze da se naleti na long. al ni to dugo nisam. 

Link to comment

Jab za to ipak Asics.

 

pa imam asics gel već godinama. promenila bih nešto.

a iskreno, nikad se u mom slučaju ta asics dogma nije pokazala kao opravdana, zato što imam usko stopalo koje šeta levo-desno (asics ima jako širok prednji deo patike za mene).

Link to comment

istina. al najgore je kad prodavac pocne da me ubedjuje da long ne postoji, nego da uzmem veci broj.

 

da, da! kao - ti si pepeljugina grdna sestra, ne pravi se trenerka za tebe.

Link to comment

pa imam asics gel već godinama. promenila bih nešto.

a iskreno, nikad se u mom slučaju ta asics dogma nije pokazala kao opravdana, zato što imam usko stopalo koje šeta levo-desno (asics ima jako širok prednji deo patike za mene).

Rade već neko vreme normal i wide.

Naravno moguće da ti ni to ne bude OK.

Šta znam, za trčanje nekako prva asocijacija. Provereno dobro. Dogma. :)

Link to comment
  • 2 months later...

cmrlj  ili bilo ko od plivacica i kupacica, jel biste mogle da me uputite gde u bgd, tj. u kojim sportski radnjama, i da li uopste imaju ovogodisnju kolekciju kupacih stele makartni za adidas... mnogo mi se dopada, a kad ih uporedim sa onima u specijalizovanim prodavnicama za ves i kupace za zene koje imaju problem kao ja, ovi njeni  kupaci mi se cine sasvim ok sto se tice konstrukcije, udobnosti, dizajna i cene...

Link to comment

ponesto iz steline kolekcije imas u adidasu, naravno, koliko sam primetila najvise u uscu i delti. kupace nisam primetila. ovi ni ne deluju toliko skupo koliko je njeno za adidas skupo. 

 

slab izbor sportskih kupacih unas. ponesto arena i spido po tri, cetri iljade po prodavnicama mjesovite sportske robe. i jos malo heada na tasu, jaked na vracaru zatvoren. ne znam da ima jos negde sportskih kupacih. 

 

ovi kupaci korseti deluju ko da ih je krojila za madonu :D  

tolko su ekskluzivni da su za onu buvaru od tasa neprimereni. u njemu samo na 25. :D

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...