Jump to content
IGNORED

Sportska oprema


Töölönlahti

Recommended Posts

Nisam hteo da naručim samo čarape, jer mi glupo da kurir donese samo 1 stvar, pa sam naručio još po nešto, kad ovi iz Djaka 4 puta šalju kurira!

Same story :)

Nisam gledao adrese al moguće je da su slali iz različitih magacina.

Svakako oni snose poštanske troškove

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    26

  • Zli Gli

    13

  • Mil@n

    6

  • darling

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam na SD uzeo ski jaknu Salomon za 79€. Videcemo kad stigne.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

i koja je cifra na kraju sa poštanskim troškovima, pdv, carinom i uslugom carinjenja?

 

Link to comment

Sad sam u UA kupila dva gornja dela i jedan donji na 30% sniženju. UA is so much better od adidasa!

 

Ne znam za kvalitet, ali estetski, stvari su im užasne. Jednu lepu stvar nisam video u Ušću u njihovom butiku.

Link to comment

i koja je cifra na kraju sa poštanskim troškovima, pdv, carinom i uslugom carinjenja?

Ako prelazi tih 50€, naruči preko nekog od onih likova sa KP. Uzmu proviziju od 20% na paket + poštarina iz Subotoce do tebe. Platiš pouzećem. Čak i za pakete do 50€ dodje jeftinije ili isto kao da platiš poštarinu sa SD, jedino malo duže čekaš.

 

Edit: vidim da je pominjan Lidl na predhodnoj strani, ja koliko znam, neće on još godinu dana biti otvoren.

Edited by mraki
Link to comment

I ja sam jedared naručio preko njih, sve ok, osim što poručuju sredom, a do tada je većina dobrih prilika rasprodata, jer akcije počinju ponedeljkom:)

 

Sent from my x600 using Tapatalk

Link to comment

Ima ih više, ne naručuju svi istim danom.

Ja ipak gledam da naručim direktno, jer sam nestrpljiv po prirodi i mnogo mi je tih 15 dana. Samo jednom sam preko tih posrednika.

Nedavno sam uzeo par Firetrap stvari, i prilično sam zadovoljan kvalitetom.

Edited by mraki
Link to comment

Meni su oni za sport prva liga. Kupila sam donji deo jedan koji je tako lagan, da uopste nemas osecaj da si obucen. Istovremeno iznutra ima neko tkanje kao male jastucice oblacice koji ti izvlace znoj i teraju ga napolje. Gornji deo jedan crni je izvanredno dizajniran, ali je bas sport attire u pitanju. Ne bih ga na ulicu, da ne pomisli neko da radim za black ops. Drugi gornjak je roze, pa je to self explanatory. Salim se, od prekrasnog je materijala. Adidas odecice za teretanu su mi dosta grublje, ali je adidas za ulicu ipak nenadmasan. 

Link to comment
  • 1 year later...

Dunk Shop otvoren u Uzun Mirkovoj (postojao od pre u Zemunu al naravno pojma nisam imao). Full za basket radnja, dosta dobar i NBA deo, imaju retro sekciju. Zaludjenici vrv nemaju bolju opciju kod nas od ovoga.

9637a9781b3f69239095328f43218395.jpg

ef39e8dfcde7b178f224ac3cfff7f707.jpg

:hail:

Link to comment

Sad prođoh sajt... kakav je kvalitet dresova, pošto su cene američke, a za Mitchell & Ness iskreno 1. put čujem? Drugaru je s početka 90ih teča iz US donosio stvari, Champion Čikago dres je verovatno kao nov i danas, ali je najjača bila ovakva Starter jakna:

 

P6.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...