Jump to content
Delija67

Olimpijska Kupusara

Recommended Posts

Delija67

Evo topica za razne zanimljivosti sa Olimpijskih igara. Za pocetak jedna vest iz konjickog sporta.Svetska konjicka federacija je dozvolila kloniranim konjima ucesce na takmicenjima, ali ih ipak nece biti u Londonu jer su propustili kvalifikacije. Klonirane konje ocekujemo na sledecim igrama u Rio de Zaneiru. Do sada su klonirani neki konji osvajaci medalja na olimpijkim igrama u Seulu 1988.link

Parsons

posle neuspeha kosarkasa u kvalifikacijama, makedonija (po wikipediji) nastupa sa samo dva takmicara u to u jednom jedinom sportu - plivanju, gde su potpuno bez sansi. :(edit: bih 6 takmicara u 4 sportamne 33/7slo 65/15cro 108/17srb 115/15

Edited by Parsons

MiddleClass

Moze li se gdje saznati broj takmicara po drzavama?

Tinman

Po tome pise da ce za Paragvaj nastupati Leryn Franco :)podsetnik za one koji su zaboraviliLeryn-Franco-Biography.jpgOlympicsDay11AthleticsBwLabQjyuVYl.jpglovely-leryn000x0461x709.jpg

Parsons

tinmane, jel to bese noletova riba sa proslih oi?

Edited by Parsons

Tinman
tinmane, jel to bese noletova riba sa proslih oi?
Cini mi se da je bilo nekih natpisa na tu temu.

Concord

Posto mi je obrisan post gervaisusu a i svima nama ostalima ( dok je njegov post ostao wtf) mozda da mu odgovorim ovde na kupusari a tice se izjave da crnogorci kradu sportiste:Upravo si sam odgovorio; u vreme raspada zajednice dva saveza su imala dogovor da ne kradu igrace jedni drugima a ideja je dosla od crnogoraca jer su i Vucinic i Jovetic izrazili zelju da igraju za Srbiju. Cim su njih dvojica ili jedino sto vredi odigrali prvi mec za Crnu Goru vi ste srusili taj dogovor i poceli da kradete igrace.Vaterpolisti su kao Mrvaljevic izabrali da ugraju za svoju zemlju jer su etnicki srbi. Sa druge strane Pekovic koji na ruci ima istetoviran srpski grb i cetiri s i Pavlovic su dobijali otvorene pretnje cak i od vlasti u slucaju da se odluce za Srbiju.Izvinjavam se na trolovanju teme; ali eto razloga zasto je Crna Gora jedina Jugoslovenska zemlja kojoj zelim najgore u sportu. Za sve ostale a narocito za Bosnu i Sloveniju navijam u svim sportovima.

Edited by Concord

Concord

Pitanje za forumase iz Francuske: Francusku zastavu nosi macevalka Laura-Flessel Colovic koja je inace iz Guadalupe; da li je njen muz Denis Colovic sa ovih prostora?

Đipalo Junuz
Kreveti u Olimpijskom selu dugački su svega 172 santimetra pa će mnogi sportisti imati "probleme" sa smeštajem. Mnogi vrhunski sportisti upravo zato i insistiraju da budu smešteni u hotelima, van Olimpijskog sela. :blink: Ne navode izvor informacije, prosto mi je neverovatno da ovako nešto bude moguće, želim da verujem da je neka zafrkancija ili gluvi telefoni... Ili je neko loše preračunao stope i inče u centimetre...

borris_
Pitanje za forumase iz Francuske: Francusku zastavu nosi macevalka Laura-Flessel Colovic koja je inace iz Guadalupe; da li je njen muz Denis Colovic sa ovih prostora?
Jeste

Lezilebovich

Taman došao da okačim ovo za krevet ^^.

pre xy godina moj klub kupovao trenerke za igrače. trener inženjer, proračunao visine, našao prosek i naručio 12 trenerki za visinu od 196 cm :lol: .ali i to je 100 puta pametnije od ovoga, jer na olimpijadi skoro nikome ne odgovaraju kreveti od 172 cm

zez

spanci popizdeli zbog opreme.24bnqbp.jpg

pbg12345

Zajebavas? :D